banner461
banner195

AK Parti'ye üye daveti

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Av. Kazım Sunar, Nevşehirli Vatandaşları AK Partiye Üye Olmaya Davet Etti.

AK Parti'ye üye daveti
17 Haziran 2013 Pazartesi 18:50

banner143
banner134

 Ak Parti Nevşehir İl Başkanı Av. Kazım Sunar, biz yıkıcı değil, yapıcıyız bizler en güzel tepkiyi sandıkta veririz dedi. 

Vatandaşları Ak Partiye üye olmaya davet eden SUNAR son yaşanılan Gezi parkı olaylarıyla tepkisini göstermek isteyen vatandaşlarımız tüm ülke genelinde olduğu gibi ilimiz Nevşehir de de AK Partiye yoğun bir ilgi göstererek üye oluyorlar.
Hedefimiz 40.000 üyedir. Allah’ın izniyle bu sayıya kısa zamanda ulaşacağız. Her gün yüzlerce üye kaydediyoruz. Teşkilat olarak seçimlere hazır olmalarını bildirdi. 

Sandık yönetimini, sandık kurullarını, sandık müşahitleri okul ve kat sorumluları çalışmalarında son aşamaya geldiklerini kaydeden Sunar, FİB Haber Merkezimize yaptığı açıklamasında  Her sandık için her ay sandık danışma meclis toplantıları yaptıklarını ve katılımın çok iyi olduğunu, amaçlarının her sandıktaki seçmenleri tanımak, kaynaşmak ve AK Parti vizyonunu anlatmak olduğunu söyleyen İl Başkanı Av.Kazım Sunar “ DURMAK YOK YOLA DEVAM” dedi.

Sunar: "Ankara ve İstanbul tarih yazdı. Bende hamdolsun buna tanıklık ettim ...!"
Milli İradeye Saygı Mitinglerine katılan AK Parti Nevşehir İl Başkanı Av.Kazım Sunar,Ankara ve İstanbul Mitinglerinin muhteşem geçtiğini ve Türkiye miz topyekün Genel Başkanımız ve Başbakanımıza duyduğu yoğun sevgi seli saygısı alanlara sığmadı ve yine milyonlarca vatandaşımızda ekranları başında mitingleri izlerken gönderdikleri mesaj ve telefonlarında  dualarıyla aramızda olduklarını belirtmişlerdir. Vatandaşlarımızın göstermiş olduğu yoğun ilgi ve destekten dolyaı tüm vatandaşlarımıza özel olarak teşekkürlerimi gönderiyorum dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
OSMAN KUTLU - 6 yıl önce
makarna kömürle cahil kesimi kandirip her türlü iğrençlikleri yapip siyasete din kariştirip milleti allah kitapla kandirip her türlü iğrençliği yaptiniz. bu iktidar yikilacak
Avatar
murat çöloğlu - 6 yıl önce @OSMAN KUTLU
osman kutlu bu iktidar yıkılcaksa ancak sandıkda yıkılabilir. sokaklarda kırmayla, dökmeyle, eşkiyalıkla bişey yapmanıza bu millet müsade etmeyecektir. bu ülkenin %95 i müslümandır. sizin gibi siyasete dinsizlikmi karıştırlmalıydı.
Avatar
murat çöloğlu - 6 yıl önce
son günlerde sürekli mahalle baskısı diye bişey dile getiriyosunuz. size mahalle baskısının nasıl bişey olduğunu tarif edeyimmi; üniversitelere başörtüsüyle girememek, saçından baışından tutulup dışarı atılmak, kuran okumayı, dini sohbetler yapmayı yasaklamak, polis gücüyle baskınlar düzenlemek(80 li yıllar)fadime şahinleri, müslüm gündüzleri empoze ederek dindar kesimi rencide etmek, resmi kurumlarda başörtüsüyle çalışamamak, imamhatip liselerinin üniversiteye girişlerini zorlaştırmak,canınız sıkılınca partilere kapatma davası açmak bunun gibi binlerce gerçek mahalle baskısı sayabilirim
Avatar
murat çöloğlu - 6 yıl önce
elbette bu ülkede azınlıklarında hakları olcaktır, söz söyleme hakları olacaktır. ama demokratik şekilde ve insan gibi olmalıdır. artık hiç bişey eskisi gibi değildir. zorbalıkla, eşkıyalıkla, arsızlıkla bu milleti sindirmenize baskı uygulamanıza sessiz kalınması mümkün değildir