banner461
banner195

AK Teşkilat ‘Gençlik Ve Belediye’ Sempozyumu İçin Ankara’da

AK Parti Nevşehir İl Yöneticileri, AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından düzenlenen 5. Yerel Yönetimler Sempozyumuna katılmak üzere Ankara’ya gittiler.

AK Teşkilat ‘Gençlik Ve Belediye’ Sempozyumu İçin Ankara’da
13 Nisan 2016 Çarşamba 10:56

banner143
Ak Partı 5. Yerel Yönetımler Toplantısında Nevşehır
İlgili Galeriye Git
banner134
AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığınca, 13-14 Nisan 2016 tarihinde yapılacak olan Yerel Yönetimler Sempozyumuna katılmak üzere AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, İl Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Rauf Yanar, İl yerel yönetimler Başkanı sami Demirses, Gençlik kolları yerel yönetimler Başkanı Semih Bilgili, İlçe Başkanları, İlçe Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları ,İlçe yerel yönetimler başkanları ile Belediye Başkanlarından oluşan bir heyet ile Ankara’ya gittiler.

"Nevşehir'in değişim serüveni devam ediyor" standı kuruldu.

Nevşehir Belediyesi Ankara Ticaret Odası-Congresium’ da "Nevşehir'in değişim serüveni devam ediyor" isimiyle stand kurdu.

Ayrıca standda Nevşehir'e özel Kabak Çekirdeği, Pekmez, Kuru üzüm, Koftur gibi yöresel ürünler konuklarına ikram edilerek tanıtımı yapılıyor. Ayrıca Nevşehir yöresine ait türküleri ve şiirleri de standda yer alıyor.

5.yerel yönetimler Sempozyumunda Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver biraz sonra Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun ellerinden ödül alacak.

“Gençlik ve Belediye” konusunda gerçekleşecek  5. Yerel Yönetimler Sempozyumunda,  Yerel Yönetimler “Gençlik ve Belediye”  yarışmasında  dereceye giren belediyelere Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından ödülleri takdim edilecek. Bu kapsamda Nevşehir Belediyesi tarafından hazırlanan ‘Özel İnsanlar Eğitim Merkezi ve Genç Dostu Belediye’ konulu proje, aralarında milletvekili, akademisyen ve yerel yönetim uzmanlarından oluşan 17 kişilik bir jüri tarafından değerlendirilerek ödüle layık görüldü. Nevşehir Belediyesi’ne ödülü ise Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından Ankara Ticaret Odası-Congresium’ da Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’e takdim edilecek.  Öte yandan,  AK Parti Genel Merkezi tarafından gerçekleştirilecek 5. Yerel Yönetimler Sempozyumunun ikinci gününde ise belediyecilik-hizmet alanları konulu oturumda Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver bir konuşma yapacak”
 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.