banner461
banner195

Akgür Kararı Bekliyor, Isınır Kayıp

Nevşehir’de teşkilatı bulunan siyasi partilerden biri olan Demokrat Parti’de seçimlerden bu yana süren bilmece nihayet muhtemelen bu hafta içerisinde çözüme kavuşturulacak.

 Akgür Kararı Bekliyor, Isınır Kayıp
19 Mayıs 2014 Pazartesi 15:01

banner143
banner134

 Akgür Kararı Bekliyor, Isınır Kayıp

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de teşkilatı bulunan siyasi partilerden biri olan Demokrat Parti’de seçimlerden bu yana süren bilmece nihayet muhtemelen bu hafta içerisinde çözüme kavuşturulacak.

Edinilen bilgilere göre; Parti genel merkezi tarafından gönderilen bir Faks ile görevden alındığı bildirilen il başkanı Dinçer Akgür’ün parti disiplin kuruluna sevk edilmesinin ardından Partinin eski ilçe başkanlarından Şaban Güleç’in bu göreve getirilebileceği belirtilmişti. Ancak henüz Güleç’te kendisinin böyle bir niyetinin olup olmadığına, ya da parti genel merkezinin kendisine böyle bir teklif ile gelip gelmediğine dair tek bir kelime edebilmiş değil.

Genel Merkezin faksı ile görevden alınan İl Başkanı Dinçer Akgür’ün Partideki durumu bu hafta içerisinde belirginlik kazanacak. Parti genel merkezi ya Partinin seçimlere birkaç gün kala Merkez belediye Başkanı ve İl Başkanının yaptıkları açıklamalarla Milliyetçi Hareket Partisi adayı lehine çalışacaklarını açıklamaları nedeniyle Akgür’ün görevden alınması kararını onaylayacak. Ya da yeniden görevine iade edecek.

Bu arada Parti’de ilginç gelişmeler birbiri ardına sürüyor. Edinilen bilgiye göre; Partinin Merkez belediye başkan adayı olup seçim gezilerine girişen ve ardından Milliyetçi Hareket Partisi adayı Varol’u desteklemek amacıyla adaylıktan istifa eden ismin işletmesinde beraber görev yaptığı bir bayanla şehirden ayrıldığı ve o gün bu gündür kendilerinden haber alınamadığı bildiriliyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
git - 4 yıl önce
partiyi rezil ettınız defolun gidin