banner461
banner195

Akil İnsanların Nevşehir’de Stk'larla Yaptığı Toplantısında Arbede Yaşandı

Dün Kayseri’de Akil İnsanlar İç Anadolu Heyeti'nin toplantısında yaşanılan gerginlik ve tartışma bugünde Nevşehir Kapadokya Dedeman Otel'de düzenlenen Akil İnsanlar İç Anadolu Heyeti'nin toplantısında yaşandı…

18 Nisan 2013 Perşembe 21:39

banner143
banner134

 Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur, Akil İnsanların Nevşehir'de Düzenlediği Toplantısında "Ben Türk Milliyetçisiyim" diyerek tepkisini ortaya koydu. Akil İnsanları Destekler Nitelikte Konuşmalar Yapan Nevşehir Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Ramazan Çiftçi ye Seslenen Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur; "Cümlelerini düzgün kullan sen ağzına milliyetçiliği alamazsın" dedi ve ortalık karıştı...

Nevşehir de ki Akil insanlar toplantısında Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur,Türkiye Kamusen Nevşehir Şube Başkanı Turgay Çetin ve sendika üyeleri, "Daha düne kadar Abdullah Öcalan ile görüşenler milliyetçi kesildi" diyen Nevşehir Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Ramazan Çiftçi nin üzerine yürüdü.
Gerginliğin büyümesini araya giren Polisler engellediler...
Yaşanan bu gerginlik sonrası Akil İnsanlar toplantısına bir süre ara verdiler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
derinkuyulu - 5 yıl önce
ağzına yüreğine sağlık mustafa hocam bu aklı yitiklere gereken cevabı verdiğin için her vatanseverden bu tepkiyi göstermeli diye düşünüyorum.ramazan çiftçiyi de esefle kınayorum.
Avatar
mustafa yarılı - 5 yıl önce
dünyada eşi benzeri yoktur bu ramazanın çokmu maaş alıyor acaba bu işten ne gazisi çok merak ediyorum
Avatar
mehmet ay - 5 yıl önce
helal olsun sana başkan nevşehirin senin gibi cesur yürekli insanlara ihtiyacı var. o salonda sen konuşurken oturup sessiz kalan insanlara da yazıklar olsun
Avatar
pusat50 - 5 yıl önce
ramazan çiftci sen .......... yarın istifa et zaten akp memuru gibisin akpde sana babanın yapamayacağı bir iş verdi hemen akp kayıt ol siyaset yap senin akp sandığında bekcilik yaptığını zaten biliyoruz milliyetcilik dersi veremessin ancak alırsın.senden olsa olsa tabela milliyetcisi olur milliyetci adam 30000 kişinin katilini mahsum gösterenlerle birlikte olmak değildir.yazıklar olsun sana.....
Avatar
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE - 5 yıl önce
arsız güçlü olunca haklı suçlu olurmuş. türkün sınırlarını zorlayanlar gün gelecek nasıl bi kayaya çarptıklarını anlayacaklar, lakin daha önce bu içimizdeki maşalar bunu ödemeliler.
Avatar
Fatih Tekdal - 5 yıl önce
ramazan beyin söylediği doğrudur. doğu perinçek denilen adamdan bahsederken, mustafa uğurun kalkıpta orada çığırtkanlık yapması klasik mhp mantığı ve kafasını ortaya koymuştur. mhp zihniyeti bağırarak kavga dövüş çıkararak bugüne kadar gelmiş ama sadece yerinde sayarak gelmiştir. barış bu ülkenin özlemidir. kurtuluş savaşında dört kapıdan kınalı kuzu yollandı diyor sayın uğur, doğru söylüyor peki o zaman neye tepki gösteriyorsun. o zamanlar dört kapıdan bir düşmana giden kınalı kuzular bugün kendi aralarında çatıştırılmak isteniyor. işte çözüm süreci bunu amaçlıyor. allah bu ülkeyi sizin gibi kafaya ve zihniyete sahip insanlardan korusun.
Avatar
MUSTAFA UĞUR BİLMİYORSAN ÖĞREN BAĞIRMA! - 5 yıl önce
doğu perinçek'in 1989 yılı ekim ayında bekaa vadisinde apo ile kucaklaşmasını, öpüşmesini, birkaç gün kafa kafaya görüşmelerini bilmiyorsan öğren. ulusalcı perinçek de bugün tıpkı senin gibi barış sürecine karşı çıkıyor. akil adamlara kaeralar önünde bağırarak şov yapacağına doğu perinçek ile aynı paralelde ve aynı safta ne işinin olduğunun muhasebesini yapsan iyi olur.
Avatar
nevşehir - 5 yıl önce
bu ramazan isimli arkadaşta milliyetçiliğe kurban olsun.o konuşan sendika başanıda.bunlar süreçtn nemalanmaya çalışan 2 kutub gibi.