banner461
banner195

“AKP Vekil Çıkartmasın MHP’yi Destekleyelim Hesabında Değiliz”

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Kamil Gülmez, Nevşehir’de CHP olarak MHP’yi destekleyecekleri yönündeki söylemlerin akla mantığa son derece aykırı olduğunu söyledi.

 “AKP Vekil Çıkartmasın MHP’yi Destekleyelim Hesabında Değiliz”
27 Nisan 2015 Pazartesi 16:34

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Kamil Gülmez, Nevşehir’de CHP olarak MHP’yi destekleyecekleri yönündeki söylemlerin akla mantığa son derece aykırı olduğunu söyledi.

Cumhuriyet Halk Partisi olarak kesinlikle böyle bir hesabın içerisinde olmadıklarını, Ve geçmişte ciddi bir bedel ödemiş olan, vizyonuyla, davranışlarıyla son derece beyefendi bir kişiliğe sahip olan Bülent Tekiner gibi aday dururken Cumhuriyet Halk Partililerin başka bir partiyi desteklemesinin söz konusu olamayacağını dile getirdi.

Gülmez, “Cumhuriyet Halk Partisi olarak biz kesinlikle MHP ile işbirliği içerisinde olup AKP Vekil çıkartmasın da ne olursa olsun düşüncesinde değiliz. Çünkü bizim Bülent Bey gibi kültürü ile birikimi ile davranışlarıyla, geçmişte ailesiyle birlikte bedel ödemiş olmasıyla öne çıkan bir adayımız var. MHP’yi destekleyeceğimiz gibi bir söylem akla mantığa son derece aykırı bir söylem” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
osman - 3 yıl önce
evet başkanim asrin doğru sözü.hep beraber varol diyelim.oylarimiz boşa gitmesin.bundan sonraki söylenenler anlamsiz.selamlar.
Avatar
KAPADOKYA - 3 yıl önce
tekiner yakışır nevsehir e başarılar sayın başkanım.