banner461
banner195

AK Parti Ürgüp İlçe Teşkilatı Yerel Yönetimler Toplantısı yapıldı...

AK Parti Nevşehir İl Teşkilatı, Ürgüp ilçesinde yerel yönetimler istişare toplantısı gerçekleştirdi.

AK Parti Ürgüp İlçe Teşkilatı Yerel Yönetimler Toplantısı yapıldı...
06 Şubat 2015 Cuma 21:33

banner143
banner134
AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı ve Gençlik Kolları Yerel Yönetimler Başkanlığından Ürgüp ilçesine Ziyaret gerçekleştirildi.  

AK Parti Nevşehir İl Başkanı M.Ali Tanrıver, Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız,AK Parti Ürgüp İlçe Başkanı Mustafa Kılıç, AK Parti Ürgüp Kadın Kolları Başkanı Hatice Dündar ,AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı Yerel Yönetimler Başkanı Sami Demirses, AK Parti Nevşehir Gençlik Kolları Yerel Yönetimler Birimi Başkanı Semih Bilgili ,il yerel yönetimler Başkan Yardımcısı Metin Sertbakan, ilçe  yerel yönetimler Başkanı Mustafa İçli  ve il genel meclisi üyeleri ve ilçe yerel yönetimler başkanlarının katılımıyla gerçekleştirilen istişare toplantısı AK Parti Ürgüp hizmet binasında yapıldı. 


AK Parti Ürgüp İlçe binasındaki toplantıda,Ürgüp ilçesinin sorunları ve çözüm yolları analizi yapıldı. AK Parti Yerel Yönetimler Toplantısı sonrası yapılan ortak açıklamada, Ürgüp İlçesi’nin sorunlarını tespit etmek ve bunlara yönelik çözüm yollarını geliştirmek amacıyla gerek parti teşkilatının gerekse belediye meclis üyeleri ile ilçenin analizinin yapıldığı ifade edildi. Açıklamada, “Öncelikle var olan potansiyelimizi tespit ettik, ihtiyacımız olanları ve risk oluşturan sorunları da tespit ederek daha güzel bir Ürgüp için hizmet üretme adına ana hedefimiz olacak” ifadelerine yer verildi. 

Toplantı sonrası Birlik ve beraberlik mesajları veren AK Parti Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, AK Partili yerel yöneticilerin ülkeye ve bulundukları bölgelere hizmet etmeyi öncelikli hedef olarak belirlediğini kaydederek, hizmetlerin daha verimli gerçekleşmesi için İl Teşkilatı, İl Genel Meclisi ve belediyelerin koordineli bir biçimde çalışması gerektiğini ifade ederek tüm AK Parti teşkilatımıza bu bağlamda bizlere gösterdikleri gönülden destekleri için ayrı ayrı teşekkür ediyorum dedi. Yıldız, ayrıca AK Parti Ürgüp yerel yönetimler toplantısına gösterilen ilgi nedeniyle de tüm katılımcılara teşekkür etti.


Belediye başkanlarına her zaman destek olacaklarını belirterek, sorunlarının çözümü noktasında gayret sarf edeceklerini vurgulayan AK Parti İl Başkanı M.Ali Tanrıver de açıklamasında, “Seçim çalışmaları sırasında gerek ilçe gerekse beldelerden büyük bir destek aldık. AK Partimizin il genelindeki çıtasını yükseltmesinde  ilçelerimizin ve beldelerimizin büyük payı var. Türkiye’mizin, Nevşehirimizin ve tüm ilçelerimizin daha yaşanılır bir yer olması için desteklerini bizden esirgemeyen vatandaşlarımıza ne kadar teşekkür etsek azdır. Bu şuurla ilçe ve beldelerimizin belediye başkanlarına bölge halkına daha hızlı ve verimli hizmet etmeleri için sürekli istişare toplantıları yaparak kurumlar arası koordineyi sağlayacağız.Allah nasip ederse 7 Haziran 2015 Genel seçimlerine yine bu düşüncelerle tüm teşkilatlarımız olarak aralıksız olarak hazırlanıyoruz” dedi.


AK Parti teşkilatı Ürgüp te son derece verimli ve bir o kadarda faydalı bir toplantıya imza attıklarını dile getirerek konuşmalarının sonunda bir başka ilçede tekrar buluşmak üzere diyerek ayrıldılar...
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ürgüplü - 3 yıl önce
allah gizligider ve göktürkten razı olsun bu teşkilatı bizlere miras bıraktı.şimdinin gençleri geleceğin vekilleri maşallah uyum içinde çalişan bi teşkilat