banner461
banner195

Aktürk, ''Nevşehirli Hemşerilerimin Sesi Olmak İçin Aday Oldum''

AK Parti Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Mehmet Aktürk 1 Kasım seçimlerinde neden aday adayı olduğunu açıkladı.

Aktürk, ''Nevşehirli Hemşerilerimin Sesi Olmak İçin Aday Oldum''
12 Eylül 2015 Cumartesi 16:25

banner143
banner134

 AK Parti Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Mehmet Aktürk 1 Kasım seçimlerinde neden aday adayı olduğunu açıkladı.


AK Parti Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Mehmet Aktürk 1 Kasım 2015 tarihinde yapılacak olan 26. Dönem Milletvekilliği genel seçimlerinde Nevşehirli hemşerilerimin sesi olmak için aday adayı oldum diye konuştu.
AK Parti Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Mehmet Aktürk yaptığı açıklamada şunları kaydetti;


  Ülkemizde yaşayan her bireyin ülke gündemini yakından  takip etmesi , çeşitli platformlarda çözüm önerilerini dile getirmesi , yapılabilecekler noktasında da katkı sağlaması gerekliliğine inanıyorum. Bu katkı bazen , toplumun sorun çözenlerine destek olarak , bazen negatif düşüncelere pozitif düşünceyi aşılayarak , çoğu zamanda sorunun merkezinde , çözüm noktasındaki kişilere fırsat vermekle olur düşüncesindeyim.
            Pozitif , olumlu ve ılımlı yaklaşım ile bu ülkenin geleceğine ne tür katkılar sağlayabileceğimiz , yaşadığımız topluma nasıl faydalı olabileceğimiz , paylaşan ve destek olan bir toplum bilincini nasıl yaygınlaştırabileceğimiz düşüncesi öncelikli hedefimiz arasında olacaktır.

            Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde başlayan Başbakanımız Genel Başkanımız Sayın Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu ile devam eden 2023 vizyonu ve hedefleri çerçevesinde yeni anayasa ve sistem çalışmalarında ayrıca bölgesinde güçlü ve lider ülke olması noktasında benimde söyleyeceklerim var diyerek Nevşehirli hemşehrilerimin sesi olmak için aday oldum.

            Hem meslek yaşantımda hem de toplumsal faaliyetlerde her daim insanların yüzündeki tebbessümün sebebi olmak düsturu ile çalıştım.Temeli halk sevgisi olmayan hiçbir faaliyet başarılı olamaz.Bu başarımdaki en büyük etken ise ''dürüstlük'' ve ''samimiyet'' olarak ortaya çıkmakta.

            Bu minvalde 1 Kasım 2015 tarihinde yapılacak olan genel seçimler çok önem arz etmekte çünkü telafisi olmayan bir seçimi icra edeceğiz.İstikrarımıza göz diken , milli birlik ve beraberlik duygularımızı hazmedemeyen odaklar dört koldan saldırmaktalar.Ama bilmeliler ki milletimizin feraseti ve sağduyusu herşeyin ötesindedir.Kim ne derse desin millet iradesi herşeyin önündedir.

            Tüm partilerden aday adayı olan ve aday gösterilecek arkadaşlarımıza başarılar diliyorum.

                                               YENİ TÜRKİYE GÜÇLÜ GELECEK ...

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

Etiketler; #Aktürk

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.