banner461
banner195

Akyol Zehir Zemberek

Ürgüp Ülkü Ocakları Başkanı Oytun Akyol, Lice'de yaşanan bayrak indirme skandalıyla ilgili açıklama yaptı. Akyol, “Bayrak Türk Milleti’nin namus ve şerefidir. Kimse bizim namus ve şerefimizle oynamaya kalkmasın. Bu çirkin saldırı amacına ulaşamayacaktır" dedi.

Akyol Zehir Zemberek
10 Haziran 2014 Salı 22:53

banner143
banner134
Ürgüp Ülkü Ocakları Başkanı Oytun Akyol, Lice'de yaşanan bayrak indirme skandalıyla ilgili açıklama yaptı. Akyol, “Bayrak Türk Milleti’nin namus ve şerefidir. Kimse bizim namus ve şerefimizle oynamaya kalkmasın. Bu çirkin saldırı amacına ulaşamayacaktır" dedi. 

 

Diyarbakır’ın Lice İlçesi’nde yaşanan bayrak indirme skandalına tepkiler sürüyor. Konu ile ilgili sert açıklamalarda bulunan Ürgüp Ülkü Ocakları Başkanı Oytun Akyol, “Diyarbakır 2'nci Hava Kuvvet Komutanlığı’nda direkteki Türk bayrağının bir gösterici tarafından indirilmesini şiddetle kınıyorum. Bayrak hepimizin bayrağı, ortak sembolü ve en önemli değeridir. Al bayrağımız bizim namus ve şerefimizi temsil eder. Al bayrağımız millet olarak ezelden ebede uzanan tarihi yolculuğumuzda bağımsızlığımızı ve bunun için verdiğimiz ortak mücadeleyi simgelemektedir. Benzer çirkin saldırılar hiçbir zaman amaçlarına ulaşmayacak. Milletimiz için oldukça önem arz eden uğruna Şehitler verdiğimiz al renkli bayrağımızın indirilmesine cesaret gösteren kendini bilmezleri kınıyor, gereğinin yapılması için tüm imkanlarımızı seferber edeceğimizin sözünü veriyor ve açık açık belirtiyoruz. Türk’ün bayrağına uzanacak eli kırarız. Türk’ün vatanına dikilecek gözü çıkarırız. Türk’ün şerefine uzanacak dilleri koparırız’’ dedi.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
DOĞU TÜRKİSTANLILAR DÖVÜLÜRKEN - 4 yıl önce
çin büyükelçiliğinin önünde gulca katliamını protesto eden doğu türkistanlılar tayyibi protesto ettirmedikleri için ülkücüler tarafından 5 şubat 2014te dövüldü, çin büyükelçlği önünde doğu türkistanlı dövecek kadar tayyip karşıtlığı yapan sözde milliyetçilere de bi kız be reis
Avatar
TÜRK OĞLU TÜRK - 4 yıl önce
türklük ülkücülük öyle ri̇v ri̇v le olmaz hep ayni olay çiksada sokaklarda yürüsek ne bu ya o bayraği i̇ndi̇reni̇n kiçina o di̇rek sokulacak hi̇ç merak etmeyi̇n
Avatar
. - 4 yıl önce
koyu bir türk milliyetçisi olarak şunu söylemek istiyorum. evvelce andımız yazısısı kaldırıldı, ne mutlu türküm diyene kaldırıldı bu kadar tepki var mıydı yoktu. bunlar aynı şey arkadaşlar.
Avatar
ürgüplü - 4 yıl önce @.
andımız kaldırıldığında da , ne mutlu türküm diyene kaldırıldığında da tepki gösteren ülkü ocaklarıdır. aynı tepkiyi onlarada gösterdiler. hiç okumuyorsanız girin internete ülkü ocakları andımız yazın tepkilere bakın. ülkü ocaklarının her programlarında andımız şimdi bile okutulmaktadır
Avatar
adam - 4 yıl önce
varol baskan 10 numara konusmussun ama artık vuralım
Avatar
Genç osman - 4 yıl önce
O bayrak ugruna akan kanlar cekilen cileler bosunamiydi turklugu bu bayragi kabul edemiyorsaniz siktirir olur gidersiniz serefsizler biz varsak bu dunya uzerinde kimse bolemez bu bayrak göklerde.