banner461
banner195

“Allah Bu Millete Bir Daha İstiklal Marşı Yazdırmasın”

Saadet Partisi Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Çakır, günümüzde ülkemizde meydana gelen olayların iyi tahlil edilmesi gerektiğine dikkat çekerken, Allah bu millete bir kez daha İstiklal Marşı yazdırmasın dedi.

 “Allah Bu Millete Bir Daha İstiklal Marşı Yazdırmasın”
06 Ocak 2015 Salı 16:58

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Saadet Partisi Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Çakır, günümüzde ülkemizde meydana gelen olayların iyi tahlil edilmesi gerektiğine dikkat çekerken, Allah bu millete bir kez daha İstiklal Marşı yazdırmasın dedi.

Çakır, “Kıymetli Milli Görüşçü Kardeşlerim Gerçekleştirmiş Olduğumuz Avanos Ve Ürgüp İlçe Kongrelerimiz Hayırlara Vesile Olsun İnşallah. Bundan Sonraki Çalışmalarımızı Yaparken Bir kez Daha Samimiyetimizi Sorgulamalı Sağcısıyla Solcusuyla Ülkücüsüyle Kardeş Olduğumuzu Hatırlamalı, Vatanın Her Sathı Şehit Kanlarıyla Sulanmış Vatan Topraklarımızı Çözüm Süreci Adı Altında Emperyalistlere Peşkeş Çekenlere Dur Demeliyiz. Erkekseniz Her Hafta İmralı ya Gidip Görüşeceğinize Amerika ile Oturup Açıkça Pazarlık Edin Demeliyiz. Bu Vatan Bizimdir Bizim Kalacak İnşallah. Ey Türk Milleti Bastığın Yerleri Toprak Diyerek Geçme Sakın Düşün Altında Yatan Binlerce Şehit Kanını. Ve Ayağa Kalk Haykır. Bu Vatan Bizimdir Bizim Kalacak Böldürmeyeceğiz. Uyanıp Narkozlu Uykudan IMF Borcunu Ödedik Borcumuz Yok Demeye Getirenlere 2015 Bütçesine Yazılan 54 Milyar TL Faiz Ödemesiyle Kaç Tane Saray Yaptırılır, Kaç Km Yol Yaptırılır, Kaç Milyon Adet Derslikli Okul Ve Kaç Milyon Adetlik Hastane Yaptırılır, 21 Adet Niğde İli Yeniden Kurulur?. Evet Yanlış Duymadınız Sakallı Hüsnüler, Hüsniyeler Kime Nasıl Destek Verdiğinizi Bir kez Daha Sorgulayın. Fuhşu Serbest Bırakanları, Eşcinselliği Serbest Bırakanları, Domuz Etini Kasaplık Et Yapanları, Kiliseleri Vatandaşın Cebinden Restore Edilmesini, İstanbul Yeşilköy de Süryani Kilisesi Yapılmasını Vs. Birçok Hatalı Uygulama İle Halkımızın Yozlaştırılmasını Görmek Zorundasınız. Oy Vermek Onay Vermektir. Her gün Başka Yalanla Halkını Kandıranları Durdurmak Zorundayız. Siz Kıymetli Vatandaşlarımızı Doğruyu Bulmaya Hakkı Savunanlara Sahip Çıkmaya Davet Ediyorum. Unutmayalım Ki Toprak Ayağımızın Altından Kayıp Bu Gemi Battığında Asla Telafisi Olmayan Sonuçlarla Karşılaştığımızda Hepimiz Bu Gemide Olacağız. Allah Bu Millete Bir Daha İstiklal Marşı Yazdırmasın İnşallah. Sizleri En Yüce Makama Rabbime Emanet Ediyor Desteklerinizi Bekliyorum. Hakkı Hak Bilip Ölümüne Savunmaya Devam Edeceğim” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Ortadirek - 4 yıl önce
Bize bisey olmaz bizim Suurlu Ogretmenlerimiz var :))
Avatar
. - 4 yıl önce
işte gerçek bir vatanperver gerçek bir milliyetçi sadetci helal be yürüüüüüü