banner461
banner195

Allah Onu Başımızdan Almasın

Nevşehir Sebzeciler ve Meyveciler Odası Başkanı Osman Güneri, ilimizde pazarcı esnafının sorunlarına hep destek çıkan, Türkiye’nin en modern pazaryerinin ilimize kazandırılmasında çok büyük fedakarlıklar yapan Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in yanında olmaya devam edeceklerini söyledi.

Allah Onu Başımızdan Almasın
22 Ağustos 2013 Perşembe 11:04

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Sebzeciler ve Meyveciler Odası Başkanı Osman Güneri, ilimizde pazarcı esnafının sorunlarına hep destek çıkan, Türkiye’nin en modern pazaryerinin ilimize kazandırılmasında çok büyük fedakarlıklar yapan Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in yanında olmaya devam edeceklerini söyledi.

Geçtiğimiz aylarda Ben Hasan Ünver’ciyim açıklamaları üzerine bazı tepkiler aldığını ancak Nevşehir’de pazarcı esnafının sorunları ile bire bir ilgilenen Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in yanında olmaya devam edeceklerini kaydeden Sebzeciler ve Meyveciler Odası Başkanı Osman Güneri, “Nevşehir Sebzeciler ve Meyveciler odası olarak Nevşehir belediyesinden bizim taleplerimiz bitmez. Neden bitmez?, Çünkü biz oda olarak Nevşehir belediyesi ile iç içe çalışıyoruz. Modern Sebze Pazarımızın ihtiyaçları bitmez ve haliyle bizde pazarcılarımızın sorunlarını belediyemiz ile birlikte çözüme kavuştururuz. Belediye başkanımız bize kapalı Pazar yeri sözü verdiğinde biz böyle modern bir Pazar yeri yapılacağını ummuyorduk. Beklentilerimizin üzerinde bir kapalı Pazar alanına kavuştuk. İleride toptancı hali de yapılır inşallah. Biz Belediyemizden ve Belediye Başkanımız Hasan Ünver’den çok memnunuz. Şu ana kadar pazarcılarımız adına götürdüğümüz hiçbir talebimiz belediyemizden dönmedi. Daha önce Ben Hasan Ünver’ciyim dediğimde bazıları bana tepki gösterdi. Ama yineliyorum Ben Yine Hasan Ünver’ciyim. Esnafımızın sorunlarını hiç geri çevirmeyen Belediye Başkanımıza bir kez daha teşekkür ediyorum. Allah onu bizim başımızdan almasın” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevşehir - 5 yıl önce
allah başbakanımız sn.recep tayyip erdoğan ı başımızdan eksik etmesin.