banner461
banner195

Alpaslan Ünal helallik isteyip veda etti

AK Parti 24.Dönem Nevşehir Milletvekili ve 25.Dönem Milletvekili Adayı Av. Ebubekir Gizligider'in danışmanı Alpaslan Ünal veda etti.

09 Haziran 2015 Salı 16:03

banner143
banner134
AK Parti 24.Dönem Nevşehir Milletvekili ve 25.Dönem Milletvekili Adayı Av. Ebubekir Gizligider'in danışmanı Alpaslan Ünal veda etti. 

7 Haziran Genel Seçimleri sonrası yeniden Milletvekili seçilemeyen AK Parti Milletvekili Adayı Ebubekir Gizligider'in Danışmanı Alpaslan Ünal dün Ankara'ya hareket etti.

"GÖREVİMİ LAYIKIYLA, EKSİĞİMLE, HATALARIMLA, FAZLASIYLA YAPMAYA ÇALIŞTIM" 

Kendisiyle Telefonla görüştüğümüz AK Parti 24.Dönem Nevşehir Milletvekili Gizligider'in danışmanı Alpaslan Ünal, 24'üncü Dönemde Milletvekili Av.Ebubekir Gizligider'le birlikte bu yüce çatı altında Nevşehir'li vatandaşlarımıza hizmet etme şerefine nail oldum. Görevimi layıkıyla eksiğimle hatalarımla fazlasıyla yapmaya çalıştım.Bu süreçte acısı tatlısıyla çok güzel günlerimiz oldu. 


Çalışma hayatımız boyunca bizden yana bir hak doğmuş ise hakkımızı helal ediyor, bilmeden kırdığımız, incittiğimiz kardeşlerimizin de bize olan haklarını helal etmelerini istirham ediyorum. Bu duygularla tüm Nevşehir Halkımıza arz-ı veda ediyorum. Aslında bu veda sayılmaz.Tüm Nevşehirli hemşehrilerim şunu bilsinlerki Ankara da bir evleri 24 saaat arayabilecekleri bir dostları ve kardeşleri var.Ne zaman bir sıkıntısı bir istekleri olduğunda hiç çekinmeden beni arayabilirler.

Son olarak yoğun çalışma ortamı içerisinde kendilerine yeterince zaman ayıramadığım halde her konuda desteğini ve manevi gücünü yanımda hissettiğim fedakar eşime ve çocuklarıma sonsuz muhabbet ve teşekkürlerimi sunuyorum.

Allah'a Emanet Olunuz.

Saygı ve Muhabbetle...Gelin isterseniz Nevşehir'de taraflı tarafsız herkesimin büyük sevgi ve saygınlığını kazanmış olan Alpaslan Ünal'ın kendisini ifade eden bir röportajıyla sizleri başbaşa bırakıyor.

Değerli Nevşehirli kardeşimiz Alpaslan Ünal'a, Ailesiyle birlikte hayatı boyunca başarı mutluluk dileklerimizi gönderiyoruz...
 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
TRUVALI - 3 yıl önce
yolunda bahtinda açik olsun ey dost...
Avatar
NECO - 3 yıl önce
adamsin abi
Avatar
hasan - 3 yıl önce
kasımda erken seçim var bi yere gidemen gizligider vekil olacak varmısın tavasına bahse
Avatar
Emrah A. - 3 yıl önce
Allah yolunu açık etsin gonlumuzdesin
Avatar
Ne yaptı - 3 yıl önce
Kardeşim helal olsın Nevşehir e naptı 2-3 kere Aradım hiç çözüm odaklı değil
Avatar
sevban - 3 yıl önce
bizim boynumuzu yere egdiniz
Avatar
Erhan çınar - 3 yıl önce
kardeşim Cenab'ı Allah yolunu açık etsin herzaman kardeşimsin
Avatar
Savas gezer - 3 yıl önce
Yolun acik olsun arkadasim ve köylüm hakkinda ne hayirlisiysa Allah onu versin selamlar