banner461
banner195

Alperen Ocakları :"Cumhur İttifakının Yanındayız"

Alperen Ocakları Nevşehir İl Başkanlığı yaptığı yazılı basın açıklamasında; Yaklaşan 24 Haziran seçimlerinde kararını bir kez daha yineleyerek "Cumhur İttifakının Yanındayız" dedi.

Alperen Ocakları :"Cumhur İttifakının Yanındayız"
04 Haziran 2018 Pazartesi 11:39

banner143
banner134

Alperen Ocakları Nevşehir İl Başkanlığı yaptığı yazılı basın açıklamasında; Yaklaşan 24 Haziran seçimlerinde kararını bir kez daha yineleyerek "Cumhur İttifakının Yanındayız" dedi. İşte o açıklama:

ALPERENLER NOKTAYI KOYDU.
Alperen Ocakları olarak, İyi parti milletvekili adayı Sayın Musa ERTAŞ'ın sosyal medyada paylaşmış olduğu " Alperenlerden iyi parti kararı" adlı paylaşıma karşı bu açıklamayı yapma gereği hissettik.
Bizler Alperenler olarak her zaman Şehid Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu'nun davasını davamız bildik, bu uğurda mücadele ettik ve aynı azimle, heyecanla bu mücadeleye devam edeceğiz. Muhsin Yazıcıoğlu'nun emanet bıraktığı Alperenler, Türkiye'de temiz kalmayi başarmış ender hareketin temsilcileridir. 
Milletimizin seçim için  sandığa gitme zamanı  yaklaştığı  şu günlerde görmekteyiz ki , seçimden seçime hatırlanan Muhsin Yazıcıoğlu ve Alperenler yine bir takım oyunlara alet edilmeye çalışılmaktadır. Ve bir takım siyasiler de bu oyunların içerisinde yer almaktadır. Siyasi ikbal uğruna, menfaat oluşturmaya çalışanların şunu bilmesi gerekir ki; Şehid Lider Muhsin Yazıcıoğlu'nun, Alperenlerinin  bu basit entrikalara karşı tavrı nettir. Söz konusu paylaşımda olduğu gibi Alperenlerin iyi partiyi desteklediği haberleri gerçeği yansıtmamaktadır.
Alperenleri temsilen açıklama yapma hakkı, Alperen Ocakları Genel Merkezine ve İl yönetimlerine aittir. Kim olduğu belli olmayan insanların Alperenler adına açıklama yapmasınin kesinlikle kabul görmeyeyecegini beyan ediyor ve bunu çıkarları uğruna kullananların küçülmesini esefle izliyoruz.
Alperen Ocakları olarak, Genel Merkezimizin ve BBP Genel Merkezinin aldığı Cumhur İttifakı kararının sonuna kadar yanında olduğumuzu bir kez daha belirtiyoruz. 
Fitne çıkarmak için çabalayanlara karşı, milletimizi sağ duyulu olmaya davet ediyoruz.

Alperen Ocakları 
Nevşehir İl Başkanlığı 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.