banner461
banner195

Alperen Ocaklarında Devir Teslim Töreni

Alperen Ocakları Nevşehir İl Başkanı Ali Neşeli’nin işlerinin yoğunluğu nedeniyle görevden ayrılmasının ardından devir teslim töreni gerçekleştirildi.

 Alperen Ocaklarında Devir Teslim Töreni
24 Kasım 2014 Pazartesi 16:07

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Alperen Ocakları Nevşehir İl Başkanı Ali Neşeli’nin işlerinin yoğunluğu nedeniyle görevden ayrılmasının ardından devir teslim töreni gerçekleştirildi.

Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Şerafettin Karataş’ın yanı sıra Alperen Ocakları eski Başkanı Ali Neşeli ve Yeni Başkan Doğanay Uçar ve Alperen Ocaklarına mensup gençlerin katıldığı devir teslim töreni Parti il binasında gerçekleştirildi.

Devir teslim töreninde konuşan Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Şerafettin Karataş, Büyük Birlik Partisinin davası olan ve Kurumsallaşmış bir parti olduğuna dikkat çekti.

Alperen Ocaklarının bu davaya hizmet eden önemli bir öğe olduğuna dikkat eken BBP İl Başkanı Karataş, “Sayın Ali Neşeli kardeşimiz görev süresi içerisinde partimize ve Alperen Ocaklarımıza çok önemli katkılarda bulunmuştur. Kendisine ve yönetimine davamıza katkılarından dolayı minnettarız. Kendisi yine bu camianın içerisinde bulunmaya ve davamıza hizmet etmeye devam edecek. Öte yandan Alperen Ocakları Başkanlığı görevine getirdiğimiz Sayın Doğan Uçar kardeşimiz ve beraberindeki yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızın ve Alperen Ocaklı gençlerimizin de bu görevi layıkıyla yerine getireceklerine yürekten inanıyorum” dedi.

Bu konuşmanın ardından devir teslim törenine geçildi. Törende Alperen Ocakları eski il başkanı Ali Neşeli, yeni il başkanı Doğanay Uçar’a Kuranı Kerim, Türk Bayrağı ve Alperen Ocakları bayrağını teslim etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hasan akif - 4 yıl önce
Ali baskan genc birisi olmasina ragmen ocak icin buyuk isler yaptı. Nevsehirde olmaz yurumez denileni yapti. Yillar once beraber teskilatta beraber calısmıstık o zamanlarda bile inanmisligi belli oluyodu bugunlerede o inanmıslıgı sayesinde geldi ve bu inancla cok sey basardi. Gorevi kolay kolay devredecek birisi degil ama vardir bi bildigi. Boyle inanmis insanlarla isler yapilir gecmisten emek verip bu gunlere gelen insanlarla is yapılır tepeden inme insanlarin pek basarili olabilecegini dusunmuyorum yinede yeni baskana hayırlı olsun diyorum
Avatar
OSMANLI - 4 yıl önce
osmanlinin torunu alperenler geli̇yor
Avatar
BBP - 4 yıl önce
bu ülkenin gerçek sahipleri alperenler geliyor
Avatar
FATİH SAĞLAMKARDEŞ - 4 yıl önce
i̇şleri̇mi̇n yoğunluğu nedeni̇yle devi̇r tesli̇m töreni̇ne katilamadim.bu güne kadar yapmiş olduğu hi̇zmetleri̇nden dolayi ali̇ kardeşi̇me teşekkür eder,yeni̇ başkan doğan uçar kardeşi̇mi̇ze yeni̇ görevi̇nde başarilar di̇leri̇m.yüce rabbi̇m yar ve yardimciniz olsun.allaha emanet olun
Avatar
Süleyman ÖZBEK - 4 yıl önce
ali kardeşime teşekkür ederim.doğan kardeşime hayırlı ve başarılı çalışmalar dileğiyle selamlar
Avatar
başarılar - 4 yıl önce
helal olsun çocuklar sizlere allah yardimciniz olsun nevşehirde olmayanı yaptınız
Avatar
alperenler - 4 yıl önce
Nevsehirde ocak yine kapanir. Ali kardesim bu gorevi biraktiysa yeni gorev teskilat icin emegi gecen birisine verilir disardan gelen ithal insan davaya ne kadar sahip cikabilir. Ali baskanımında cok iyi isler yaptigina eminim teskilata ve davaya emegi gectiginide biliyorum. Allah hayırlısını versin. Almanyadan selamlar
Avatar
111 - 4 yıl önce
ocak sadece bir kiş iiçin kapanmaz gelen kardeşler iyi oldgu sürece sorun yoktur bilinçli olduğu sürece sorun yoktur kan değişimi herzaman iyidir iyi olacağına inanıyorum