banner461
banner195

Alperen Ocaklarından Sıcak Hoşaf ve Ekmek İkramı

Nevşehir Alperen Ocakları, Gülbahçe önünde düzenledikleri Çanakkale Zaferinin yıldönümü etkinliğinde Çanakkale Zaferini milletimize kazandıran binlerce vatan evladının menüsünü Nevşehir halkına ikram etti.

 Alperen Ocaklarından Sıcak Hoşaf ve Ekmek İkramı
18 Mart 2015 Çarşamba 20:20

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Alperen Ocakları, Gülbahçe önünde düzenledikleri Çanakkale Zaferinin yıldönümü etkinliğinde Çanakkale Zaferini milletimize kazandıran binlerce vatan evladının menüsünü Nevşehir halkına ikram etti.

BBP İl Başkanı Şerafettin Karataş’ın yanı sıra, Merkez İlçe Başkanı Süleyman Özbek, Alperen Ocakları Başkanı Doğanay Uçar ve Alperen Ocaklı gençlerin katıldığı sıcak hoşaf ve ekmek dağıtımına Nevşehir halkı ilgi gösterdi.

Etkinlikte açıklamalarda bulunan Nevşehir Alperen Ocakları Başkanı Doğanay Uçar, “Bugün bu aziz vatanda, canımızdan ve malımızdan emin olarak, Türk olmanın onuruyla, bağımsız bir hayat sürdürebilmemize imkan sağlayan tüm şehit ve gazilerimize minnet ve şükran duygularıyla doluyuz. Bu duygularla başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Türk Milletinin bölünmez bütünlüğü uğruna hayatlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmetle, ebediyete intikal eden ve hayatta olan Kahraman gazilerimizi anıyor, saygılarımı sunuyoruz” dedi. 
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ulkucu - 3 yıl önce
Iste Canakkale sehitlerimiz boyle anılır birileri gibi sahneye cıkıp gobek atmakla olmaz. Helal olsn Alperenler. Canakkale ruhu
Avatar
gerçek ülkücüler - 3 yıl önce
diğer ülkücüler sahnelerde eğlenirken sizler bu davranışlarınızla duygulandırdırnız gençler allah razı olsun hepinizden
Avatar
helal olsun - 3 yıl önce
saz çalıp türkü söylemeyi çanakkale ruhu sananlar bu arkadaşlardan biraz ders alın
Avatar
ak partili - 3 yıl önce
helal olsun alperen kardeşlerim siz ülkücülere asla benzemeyin.