banner461
banner195

Altunbaş, “Her şeyden Önce Şeffaf Olacağız”

Milliyetçi Hareket Partisi Nar Belde Belediye Başkan Adayı Bilal Altunbaş, seçilmeleri durumunda öncelikle Nar belediyesi yönetimine şeffaflık getireceklerini söyledi.

Altunbaş, “Her şeyden Önce Şeffaf Olacağız”
20 Mart 2014 Perşembe 17:06

banner143
banner134

 MHP Nar Belediye Başkan Adayı Bilal Altunbaş,

“Her şeyden Önce Şeffaf Olacağız”

NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partisi Nar Belde Belediye Başkan Adayı Bilal Altunbaş, seçilmeleri durumunda öncelikle Nar belediyesi yönetimine şeffaflık getireceklerini söyledi.

Yerel seçimlerde başarılı olup göreve gelmeleri durumunda belediye de Ben Yaptım Oldu anlayışından ziyade Biz Yaptık, Başardık zihniyeti ile bir yönetim sergileyeceklerine değinen Milliyetçi Hareket Partisi Nar belediye Başkan adayı Bilal Altunbaş, belde kadınlarına, gençlerine, Üniversite de öğrenim gören öğrencilerine yönelik önemli projeleri bulunduğunu dile getirdi.

Altunbaş, “Öncelikle 30 Mart Yerel Seçimlerinin ilimize, beldemize hayırlı olmasını diliyorum. Öncelikle küçük beldelerin büyük sorunları var. Biz bu sorunların çözümüne talip olan, hizmetten kaçmayan insanlarız. Ekip arkadaşlarımızla birlikte Ben Yaptım Oldu diyerek değil, biz yaptık, başardık zihniyetine sahip insanlarız. Biz kimsenin ne yaptığına bakmadan, bizim yapacaklarımızı anlatıyoruz. Kasabamızın en büyük sorunlarından biri gençlerimize yönelik bir projemiz var. Nar gençlik merkezi inşa etmek istiyoruz. Gençlik merkezimizde gençlerimiz rahatlıkla bir araya gelebilecek, Sosyal aktivitelerde bulunabileceği bir projemiz var. Eğer gençlerimize sahip çıkmazsak gençlerimiz heba olur gider diye düşünüyoruz. Onlar bizim geleceğimiz. Bu konuda geçmişte birçok sosyal projelerin içerisinde de bizzat bulundum. Ev hanımlarına NARMEK kursları düzenleyeceğiz. Ev hanımlarına yönelik beceri kursları düzenleyeceğiz. Yöresel el işi ürünleri ve yemekleri bu merkezimizde satışa sunulacak. Nevşehir’e yakın olması nedeniyle beldemiz organik ürünler bir hayli fazla. Bunların satışa sunulacağı bir Pazar düzenleyeceğiz. Kasabamızda iki derneğimiz var. Bunlardan Nar Kasabası Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği kanalıyla Beldemizde Üniversiteyi kazanan tüm öğrencilerimizi öğrenim hayatları süresince burslandırmak istiyoruz. Üniversite öğrenimlerinin ardından da onlara meslek kazandırma amaçlı kurslar düzenlemeyi planlıyoruz. Bütün bu projelerimiz yanında yaptığımız tüm işlerde şeffaf olacağız” ifadelerinde bulundu. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Çok değerli isim - 4 yıl önce
nar halkı çok şanslı her ne kadar orada yaşamasakta bilal bey gibi değerli temiz becerikli zeki ve lider birkişiliğin aday olması nar için çok büyük bir fırsattır. umarız nar halkı bu fırsatı değerlendirir...
Avatar
nevşehirli - 4 yıl önce
hayretler icindeyim akp li biliyorduk yıllardır hepte akp ye calışan insandı ama bu siyasette futbol macına döndü hayırlısı olsun bakalım yine de temiz arkadaş dürüs samimi hayırlı olsun nar kasabasına
Avatar
naci - 4 yıl önce
bu kadar dürüst ve samimi gözüken bir insan nasıl oldu mhp gibi bir partiye aday olur anlamiş değilim.