banner461

Ankara Genç Nevşehirliler Platformu’ndan Gizligider’e ziyaret

Ankara Genç Nevşehirliler Platformu, Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Hukuk Hizmetleri Genel Müdürü olarak atanan Ebubekir Gizligider'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ankara Genç Nevşehirliler Platformu’ndan Gizligider’e ziyaret
22 Ağustos 2019 Perşembe 22:37

banner143
banner134

Ziyarette Genç Nevşehirliler Platformu Başkanı Ziya Ağca, platformun Ankara'da birlik, beraberlik ve dayanışma göstermek için kurulduğunu, kuruluş amaçlarının içerisinde Ankara'da yaşayan Nevşehirli kamu ve özel sektörde çalışan genç hemşehrileri bir araya getirerek, Nevşehir kültürünü ve dayanışmasını oluşturmak, aralarında hiçbir ayrım gözetmeksizin hepsiyle bir arada olmak için oluşturulduğunu ifade ederek platform olarak yapılan diğer faaliyetler hakkında bilgiler verdi. Ağca; “Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Hukuk Hizmetleri Genel Müdürü olan 24. ve 26. dönem Nevşehir Milletvekilimiz Ebubekir Gizligider'e hayırlı olsun ziyaretini gerçekleştirdik. Bizlere gönlünü açan ve ilgiyle karşılayan büyüğümüze teşekkür eder, yeni görevinde başarılar dileriz” dedi.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Hukuk Hizmetleri Genel Müdürü Ebubekir Gizligider ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Platform Başkanı Ziya Ağca ve ekibine çalışmalarında başarılar diledi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.