banner461
banner195

Ankara'dan Aday Adaylığı Düşünüyor

Cumhuriyet Halk Partisinden Milletvekilliği için aday adaylığına kesin gözüyle bakılan isimlerden biri de hiç kuşkusuz Nevşehirli Bülent Tekiner.

 Ankara'dan Aday Adaylığı Düşünüyor
06 Aralık 2014 Cumartesi 17:28

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisinden Milletvekilliği için aday adaylığına kesin gözüyle bakılan isimlerden biri de hiç kuşkusuz Bülent Tekiner.

2011 Seçimlerinde Bülent Yumuş’un ardından ikinci sıra Milletvekili aday adayı olan Bülent Tekiner’in Nevşehir’den değil de Ankara Çankaya bölgesinden Milletvekili aday adaylığı düşündüğü bildiriliyor.

1980 İhtilalinde öldürülen Babası Zeki Tekiner’in izinden gitmek isteyen Bülent Tekiner’in ilimizden aday adayı olmaması durumunda CHP’de yepyeni isimlerin aday adaylığı için ortaya çıkması muhtemel. Bu isimler arasında ise halen Merkez ilçe başkanlığı görevini yürüten Semasi Yücel de bulunuyor. Yücel’in Milletvekilliği aday adaylığı için önümüzdeki günlerde gerekli girişimlerde bulunabileceği öğrenildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Necmettin Özer - 4 yıl önce
Ben bundan sonra hadepe atacağım ne akp ne chp ne mhp hepsi menfatci bunlar koltuk davası vede baraci ne köylü yu düşünmüyorlar anca ceplerini donsun yeter
Avatar
bir dost - 4 yıl önce
CHP Nevşehir 1. Mehmet Değirmenci