banner461
banner195

Anketörler Nevşehir’de

Seçimin öne alınması ile birlikte Başbakan Recep Tayip Erdoğan tarafından illerde anket çalışmalarına hız verildiği bildirilirken; Genel seçimlerde olduğu gibi Yerel seçim öncesinde de anketörler İlimiz Nevşehir'de vatandaşlarla mahalle mahalle soka sokak esnaf esnaf dolaşıp anket formları dolduracak.Nevşehir il merkezinde yapılacak anketler daha sonra Nevşehir de ilçe ve beldeleri de kapsayacak.

Anketörler Nevşehir’de
09 Ağustos 2012 Perşembe 15:59

banner143
banner134

 Seçimin öne alınması ile birlikte Başbakan Recep Tayip Erdoğan tarafından illerde anket çalışmalarına hız verildiği bildirilirken; Genel seçimlerde olduğu gibi Yerel seçim öncesinde de  anketörler İlimiz Nevşehir'de vatandaşlarla mahalle mahalle soka sokak esnaf esnaf dolaşıp anket formları dolduracak.Nevşehir il merkezinde yapılacak anketler daha sonra Nevşehir de ilçe ve beldeleri de kapsayacak.

Özellikle çok hassas davranılarak daha sonra ankete katılanlara telefonla sağlamasının yapıldığı anketlerde Belediye Başkanından memnun olup olmadıkları çalışmalarını yeterli bulup bulunmadığı adayınız kim gibi farklı sorular soruluyor.

Anketler Ak parti Genel Merkezi Yerel Yönetimler biriminde saklı tutularak Ak parti Genel Başkanı ve Başbakan Erdoğan ın çalışma ofisine teslim edileceği belirtiliyor.

Başbakan Erdoğan'ın anket firmalarına tüm illerde çapraz anket yaptırdığı gelen bilgiler arasında yer alırken; anket sonuçlarına göre adayların netleşeceği belirtildiyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.