banner461

Arı: 'Biz Büyük Bir Aileyiz, Biz Hep Birlikte Nevşehir'iz‼'

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Arı; "Biz biriz, beraberiz. Biz büyük bir aileyiz. Biz hep birlikte NEVŞEHİR'iz...." dedi.

banner503
Arı: 'Biz Büyük Bir Aileyiz, Biz Hep Birlikte Nevşehir'iz‼'
07 Şubat 2019 Perşembe 17:00

banner143
banner134

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Arı, yaptığı ev ziyaretleriyle de vatandaşları bir an olsun yalnız bırakmıyor.  Başkan adayı Arı, ziyaret ettiği evlerde vatandaşlarla sohbet edip, isteklerini dinliyor. Ziyarette aileden biri gibi karşılanan Arı, vatandaşların yoğun sevgi ve ilgisiyle karşılaşıyor. 

'Benim Bir Hayalim Var Nevşehir' diyerek çıktığı yolda hemşehrilerine hizmet için sabırsızlığı ve heyecanı gözlerinden okunan Arı, davetlisi olarak gittiği ev ziyaretlerinde kah koltukta, kah kanepede, bazen minderde bağdaş kurup oturuyor ama gönüllere dokunmayı unutmuyor.

"Bizde birlik, beraberlik ve kardeşlik esastır" diye söze başlayan Başkan Adayı Rasim Arı, " Makamlar, koltuklar hizmet yerleridir. Nevşehirli değerli hemşehrilerimiz ile bir bütün olacağız. Ve elimizdeki büyük güç ile göreve geldiğimizde Nevşehir'i ticaret, kültür, sanat ve spor şehri olarak cazibe merkezi haline getireceğiz" dedi.

Nevşehir'in öz evladı olduğunun altını da çizen Arı, "535 kilometre karelik Nevşehir'in tüm kesimlerine, kadını, erkeği, yaşlısı, genci, çocuğu ile sanayicisine, esnafına, öğrencisine, sivil toplum kuruluşlarına ve Nevşehir'de yaşayan tüm hemşerilerime sesleniyorum. Gelin birlikte yeni bir Nevşehir inşa edelim" diye ifade etti.

"Hizmet bizim için ibadettir"

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Arı "Gayesi hizmet olanın yardımcısı Allah'tır. Rabbim bizleri doğru bildiğimiz yoldan ayırmasın.. Amacımız, Yetimin hakkını korumak, güçsüze umut olmak. Aynı duaya amin deyip, aynı duyguları paylaşmak. Tüm bunları imar ederken odak noktamız her zaman hemşerilerimiz olacak. Allah'ın izniyle el ele, gönül gönüle vereceğiz ve Nevşehir'imiz için gecemizi gündüzümüze katıp hizmet edeceğiz. Biz hizmeti ibadet kabul eden bir ecdadın torunlarıyız, Allah yolumuzdan ayırmasın" diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.