banner461
banner195

Artık Vakit Milliyetçi Hareket Vakti

Milliyetçi Hareket Partisi Tatlarin Belediyesi Başkan aday adayı Ümüt Karaca ülke gündemine dair değerlendirmelerde bulundu.

Artık Vakit Milliyetçi Hareket Vakti
25 Aralık 2013 Çarşamba 10:48

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partisi Tatlarin Belediyesi Başkan aday adayı Ümüt Karaca ülke gündemine dair değerlendirmelerde bulundu.

Karaca ” Yaşanan son olaylar milletin yıllardır nasıl kandırıldığının ve yaptıkları işlerin nasıl ört bas edildiğinin bir göstergesidir. Kimse bu yapılan yolsuzlukları ört bas ederek Türk Milletini kandıramaz. Madem Hukuk devletinde yaşıyoruz lafa geldiğinde hukuka saygımız sonsuz, Türkiye Cumhuriyeti bir hukuk devleti, bırakında hukukçularda gereğini yapsınlar. Bana dokunmayan yılan bin yaşasın mantığından ayrılıp yapılan tüm operasyonlar dahil işleyen yargı sürecine saygı duyulmalıdır. Ergenekon için düğmeye basıldığında başbakan ”Türkiye Bir Hukuk Devletidir”diye açıklama yaparken şimdiki operasyonlar da ise Burası Muz Cumhuriyeti değildir şeklinde açıklamalarda bulunmaktadır. Madem hukuka bu kadar güveniniz vardı işin ucu size dokunmayacak bırakın yargı ve çevresi gerekeni yapsın! Yapılan gerek Emniyet teşkilatındaki değişiklikler gerekse üst düzey yönetim kadrosundaki değişiklikler ucun nereye gittiğinin göstergesidir. Ak Parti Ak olduğunu iddia ediyor ve bunu savunuyor ise bırakın görevden almayı operasyonların düzgün bir biçimde yol alması için kimseye el uzatmaması gerekmektedir. İnşallah 2014 yerel seçimlerinde Allah’ın izniyle Türk Milleti cebinden alınan bu paraların hesabını soracaktır. Artık zaman dur deme zamanı artık vakit Milliyetçi Hareket vaktidir. Milletimin bu seçimlerde doğru bir seçim yapacağını ve Akla karayı birbirinden ayırt edeceğini ümit ediyorum”dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
varol adamın dibi - 4 yıl önce
rabbim yolunu açık etsin abi
Avatar
Helal Sana - 4 yıl önce
yiğit kardeşim. boyu küçük medeni cesareti ve aktivitesi projesi büyük kardeşim. yolun açık olsun allahmuvaffak etsin
Avatar
Ümüt Karaca - 4 yıl önce @Helal Sana
kardeşim allah'ım razı olsun rabbim camiamızdaki tüm kardeşlerimizin yar ve yardımcısı olsun