banner461
banner195

Asla Pişman Değilim

Demokrat Parti’nin görevden alınan il başkanı Dinçer Akgür, Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Varol’un desteklenmesi kararından asla pişman olmadığını dile getirdi.

Asla Pişman Değilim
22 Mart 2014 Cumartesi 17:02

banner143
banner134

 Asla Pişman Değilim

NEVŞEHİR(MHA) Demokrat Parti’nin görevden alınan il başkanı Dinçer Akgür, Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Varol’un desteklenmesi kararından asla pişman olmadığını dile getirdi.

Söz konusu kararın parti tabanının ve partinin merkez belediye başkan adayının talepleri doğrultusunda alındığını belirten Akgür, “Demokrat Parti Nevşehir İl Başkanlığı görevinden alınmam üzerine partililerime ve Nevşehir kamuoyuna açıklama yapmak gereği duydum. Türkiye’nin bugün içerisinde bulunduğu zor şartlar ortadadır. İktidar Partisi, devletin bütün imkanlarını kullanarak ayakta kalmaya çalışmaktadır. Millet olarak bu zulme cevap verebilecek tek yer seçim sandığıdır. Bu da her türlü küçük hesaplardan uzaklaşmak ve iktidar karşısında güç birliği yapmakla olur. Türkiye’nin neresinde olursa olsun, İktidar partisinin karşısında en güçlü aday kim ise, o adaya verilecek emanet oylar ve birliktelik, istenen sonucu almayı sağlayacaktır. Nevşehir parti tabanımızdan günlerdir yapılan baskılar sonucunda gelen talepleri değerlendirdik. Ve seçimi kazanma şansı bulunmayan diğer partilere de bir mesaj olması açısından adayımızın bu yöndeki isteğini de dikkate alarak Türkiye’ye örnek olacak Yürekli bir karar aldık. Nevşehir’de en güçlü aday olarak gördüğümüz Mehmet Varol’a destek olmak için açıklama yaptık. Bu kararımız asla başka bir partiye katılma olarak değerlendirilemez. Ben bugün de, yarın da ömrüm yettikçe Demokrat Partiliyim. Başka hiçbir siyasi parti ile duygusal da olsa bağım olmamıştır, olmayacaktır. Parti genel merkezimizin hakkımda vereceği karara da sonuna kadar saygılıyım. Bir davaya gönül vermek kağıt üzerindeki kayıtla olmaz. Gönülde olması gerekir. Ben Partimi en zor zamanlarında yalnız bırakmadım. Partimin kapısını her gün açık tuttum. Siyasetten de hiçbir zaman beklentim ve talebim olmamıştır. Mehmet Varol’un desteklenmesi konusundaki kararımdan dolayı asla pişman değilim ve Mehmet Varol’un bu düşüncelerle desteklenmesi kararının tamamen arkasındayım. Parti tabanımızın bu konuda bana verdiği desteğe teşekkür ediyor ve saygılar sunuyorum” açıklamalarında bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ADNAN YAŞPINAR - 4 yıl önce
helal olsun di̇nçer abi̇ye i̇şte nevşehi̇rli̇
Avatar
nevşehirli - 4 yıl önce
Küfür tek millettir tayyibin üstene hep birlikte saldırın bakalım görüsücez
Avatar
nev şehir li - 4 yıl önce
dinçer beye onurlu duruşu için teşekkürler. ayrıca "küfür tek millettier" diyen arkadaş peki bizler müslümanız. bize kafir diyenin hükmü nedir. bir soru müslümanlıkta , hristiyanlıkta, yahudilikte hatta putperestlikte hırsızlık , adam kayırma, devlet malını peşkeş, nüfus ticareti ne ne denir,, bilal erdoğan senin oğlun olsaydı babasının evinde oturan birisi olarak 100 milyon lira bağış yapan bir iş adamı çıkarmıydı.. bu iş adamı 100 milyon lirayı devlette ihale işim olur onuda yardım için aracı kılarım diyerek bu parayı gönüllü veriyorsa bu rüşvet değilmi. suçu karartan, suçluyu öven ne dir. hz. ömer hesap verirken , bizim hazretler neden hesap vermezler. ben allaha ve resulüne inanan biri olarak akp ye oy vermeyeceğim , ve beni küfür tek millettir diye itham eden bir adama kul hakkımı helal etmiyeceğim ahirette iki elim yakasında olacak... bölücülük yapmayın adil olun ,"emrolunduğunuz gibi dosdoğru olun"
Avatar
ah - 4 yıl önce
ah menfaat ah baktı sonuc kötu savasta teslım oldu bızıde utandırdı
Avatar
olmadı - 4 yıl önce
pısman olmamana sasırmadık davanı satmak ne demek hata sende degıl sana guvenen ınsanlarda
Avatar
LEGEND - 4 yıl önce
bu hamle akpartiye yaradı
Avatar
ADNAN TAŞPINAR - 4 yıl önce
helal olsun dinçer abiye gerçek nevşehir li
Avatar
ABİD KULOĞLU - 4 yıl önce
sahi hala dp diye bir parti varmiydi ki mhp ye iltihak etti.nesli tükenmek üzere olan 3-5 kişi.desene mhp bayaği oy kazandi.