banner461
banner195

Atalay, “Şimdi Daha Çok Çalışma Zamanı”

Vatan Partisi İl Başkanı Prof. Dr. Meliha Atalay, seçim sonuçları ve ardından son bir ayda yaşanan gelişmeleri değerlendirdi.

 Atalay, “Şimdi Daha Çok Çalışma Zamanı”
02 Aralık 2015 Çarşamba 12:28

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Vatan Partisi İl Başkanı Prof. Dr. Meliha Atalay, seçim sonuçları ve ardından son bir ayda yaşanan gelişmeleri değerlendirdi.

Rus uçağının düşürülmesi ve ülkede yaşanan ekonomik gelişmelerin ardından Vatan Partisinin Vatana sahip çıkmaya devam eden siyaset anlayışını sürdüreceğine dikkat çeken İl Başkanı Atalay, “Bilindiği gibi Ülkemizde, 2015 yılında, 7 Haziran ve 1 Kasım tarihlerinde olmak üzere iki(2)seçim süreci yaşanmıştır. AKP, 1 Kasım seçimlerinden oylarını %8 puan arttırarak çıkmıştır. CHP ve MHP ise iktidar seçeneği olma özelliğini/şansını kaybetmiştir. HDP' de oy kaybı % 2.5 belki de daha fazla olmuştur. Ancak yapılan değerlendirmeler göstermektedir ki AKP, oylarını arttırmış olmasına rağmen artık Türkiye'yi yönetecek iradeye ve güce sahip değildir. Çünkü ekonomide izledikleri ''Borç Ekonomisi'' modeli, Komşularımızla yaşanan yanlış ve gergin ilişkiler ve en son Rusya uçağının vurulması gibi örnekler, AKP hükümetinin, iki adım ötesini göremeyecek kadar devlet akıl ve iradesinden yoksun olduğunun göstergeleridir. Rus uçağının vurulması, Akdeniz ve Ege'nin sebze ve meyve üreticilerini, beyaz et üretenleri, turizm ve otelcileri, Rusya'da iş yapan sanayici ile doğalgaz ve benzin tüketen herkesi vurmuştur. Vatan Partisi, ülkesini seven, vatanımızın bölünmesine izin vermeyecek olan, ayrışmaya karşı çıkan tüm üyeleri ile, ülkemizin yaşadığı sorunların farkında ve bilincindedir. İyi yetişmiş, yurtsever yönetici kadrosu, akılcı çözüm yolları ile ülkemiz yönetiminde görev alacaktır. Şimdi, ülke genelinde örgütlerimizi güçlendirme ve daha çok çalışma zamanıdır” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.