banner461
banner195

Atalay’dan Seçmene Öneriler

İşçi Partisi İl Başkanı Meliha Atalay, Ülkenin içerisinde bulunduğu kaostan kurtulması için seçmenin bilinçli olarak oyunu kullanması gerektiğine dikkat çekti.

 Atalay’dan Seçmene Öneriler
28 Mart 2014 Cuma 18:46

banner143
banner134

 Atalay’dan Seçmene Öneriler

NEVŞEHİR(MHA) İşçi Partisi İl Başkanı Meliha Atalay, Ülkenin içerisinde bulunduğu kaostan kurtulması için seçmenin bilinçli olarak oyunu kullanması gerektiğine dikkat çekti.

Yerel seçimlerin Türkiye’nin kaderini belirleyecek öneme sahip olduğuna dikkat çeken İşçi Partisi İl Başkanı Meliha Atalay, “Bilindiği gibi 30 Mart 2014 Pazar günü ülkemizde yerel (belediye başkanlığı, il genel meclisi ve belediye meclis üyelikleri ile birde muhtarlar için) seçimler yapılacaktır. Öncelikle, seçimlerin güvenli ve huzur içinde geçmesini ve ülkemizin özlediği barış, herkes için eşit ve insanca yaşam koşullarını getirmesini diliyoruz. Değerli Nevşehirliler, bu seçimler alışılmış- sıradan yerel seçimler değildir. Aksine hem halkımız hem de ülkemiz için çok önemli bir dönüm noktasını ve geleceğimiz için yaşamsal bir tercihi belirleyecektir. Belki yurttaşlarımızın bir bölümü farkında olmasa da, büyük çoğunluğun gördüğü ve farkına vardığı üzere, Türkiye’miz 12 yıldan beri, kendi çıkar ve ikballeri için halkımıza sürekli yalan söyleyen, ülkemizin değerlerini hiçe ayan, (T.C’miz,Milliyetimiz,Andımız v.b) hukuk tanımaz, insanlarımızı ayrıştıran, ülkemizin bölünmesine zemin hazırlayan, gittikçe dikta rejimine yönelen bir ekip tarafından yönetilmekte, aslına bakılırsa (içine düştükleri kirli-karanlık ilişkiler ağı nedeniyle) yönetilememektedir. Ülkemizin bütün komşuları ile ilişkileri bozulmuş, en önemlisi de ülkemizin güvenliği tehdit altına girmiştir. G. Doğu Anadolu bölgemizde yaşanan kabul edilmez gelişmeler bu tehdidin açık göstergeleridir. Türkiye’yi sıcak para batağına sürükleyen ve üretimi her alanda engelleyen bu hükümet, büyük bir borç yükü ile insanlarımızı yoksullaştırıp, ’ ‘’yardım yapıyor’’  görüntüsü altında, insanlarımızı kendisine biat etmeye alıştırmaktadır. Değerli halkımız, Mustafa Kemal Atatürk’ün Türk Milleti ile kurup(Türkiye Cumhuriyetini kuran Türk Halkına Türk Milleti denir. M.K Atatürk) bizlere emanet ettiği, tam bağımsız, laik, demokratik ve sosyal bir hukuk devleti olan ‘’Türkiye Cumhuriyeti’’ bizim tek varlığımız, en önemli güvencemiz ve yaşam kaynağımızdır. İşte bugün bize düşen, birlik içinde, bütünleşerek oylarımızla ülkemizi bu yıkıcı hükümetten kurtarmaktır. Bilindiği gibi İşçi Partimizin öncülüğünde, 26 0cak 2014 tarihinde, Kapadokya Kültür Merkezi’nde ‘’Yerel Seçimlerde Güç Birliği Forumu’’düzenlenmiş,400 kişinin katılımı ile gerçekleşen Forumda, AKP hükümetine karşı birleşmenin önemi tartışılmıştır. O toplantıda ayrıca başta İşçi Partisi olmak üzere, vatansever tüm halkımızın Ülkemizin bölünmesine izin vermeyeceğinin de sözü  verilmiştir. Sonuç olarak yakın gelecekte ülkemizi bekleyen iki önemli tehlikeye karşı, ki bunlar; 1-büyük bir ekonomik kriz ve 2-Türkiye’nin ciddi bir bölünme tehdidi ile karşı-karşıya olması, gerçeğini görüp, Atatürk’te birleşerek, oyumuzu bu duyarlılık ve sorumlulukla Doğru Adaya Kullanmaktır. Hepinize saygılarımızı gönderir, birlik içinde olmamızı dileriz” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.