banner461
banner195

Atlı, Ak Parti İçin Çalışıyor

Nevşehir AK Parti Gönüllüsü Makbule Atlı, mahallelerde akşam ve gündüz saatlerinde ev ziyaretleri yaptıklarını, AK Parti gönüllü kadınlarla her mahalleye dağılıp son güne kadar ziyaret edeceklerini belirtti.

Atlı, Ak Parti İçin Çalışıyor
21 Mart 2014 Cuma 16:12

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir AK Parti Gönüllüsü Makbule Atlı, mahallelerde akşam ve gündüz saatlerinde ev ziyaretleri yaptıklarını, AK Parti gönüllü kadınlarla her mahalleye dağılıp son güne kadar ziyaret edeceklerini belirtti.

Atlı, “10 yıl önceki  Nevşehir ile  şimdiki Nevşehir’i karşılaştırın bunu çok iyi bilen halk takdir ediyor. Çünkü AK Parti bu seferde oy çokluğunu alacak. Her gittiğimiz mahallede çok iyi destekler aldık. İlk Belediye seçiminde Başkanımız Hasan Ünver'i nasıl desteklediysek, aynı şekilde destekliyoruz” dedi.

Atlı, yaptığı toplantılarda halk ile birebir görüşmeler yaptıklarını “Nevşehir Değişim Serüveni” kitabı ve Belediye Başkanı Hasan Ünver’in çalışmaları olan broşürü dağıttıklarını da söyledi.

Nevşehir’in geleceği ve bir çok projenin tamamlanması için gece gündüz çalışmalıyız diye sözleri bittirdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
mahir gezmis - 4 yıl önce
bizim eve gelirken erzak getirmeyi unutmayin kiler tamtakir bos , birazda konur olsun malum mart ayindayiz makbule hanim