banner461
banner195

Atlı, Ev Ziyaretlerinde

Nevşehir’de son dönemlerde yapılan yerel ve genel seçimlerin vazgeçilmez isimlerinden biri olan Makbule Atlı, aday gösterilmemesine rağmen yine de AK Parti için ev ziyaretlerinde bulunmayı sürdürüyor.

Atlı, Ev Ziyaretlerinde
10 Ekim 2015 Cumartesi 13:39

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de son dönemlerde yapılan yerel ve genel seçimlerin vazgeçilmez isimlerinden biri olan Makbule Atlı, aday gösterilmemesine rağmen yine de AK Parti için ev ziyaretlerinde bulunmayı sürdürüyor.


AK Partinin 26. Dönem milletvekili aday adaylarından Makbule Atlı, AK parti için ev ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor. AK Partinin Nevşehir’de yeniden üç milletvekilliğini de kazanabilmesi için çaba sarf eden Makbule Atlı, ekmek yapan kadınlarla sohbetinde 13 yıllık AK Parti iktidarında ülkenin ve Nevşehir’in kazanımlarını anlattı.

Nevşehirli kadınların AK Partiye desteğinin erken seçimlerde de süreceğine inandığını kaydeden AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayı Atlı, 7 Haziran seçimlerinden bugüne kadar yaşananlardan ülke insanlarının önemli bir tecrübe edindiğine dikkat çekti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.