banner461
banner195

Atlı:''Ak Parti İçin Çalışmanın Sınırı Yoktur.''

Ak Parti Milletvekili aday adayı Makbule Atlı Seçim çalışmalarında Ak Partili kadılarımızla devam etmekte ATLI toplantılarında ve ziyaretlerinde hep şunu vurguladı.

Atlı:''Ak Parti İçin Çalışmanın Sınırı Yoktur.''
28 Ekim 2015 Çarşamba 10:43

banner143
banner134
  Ak Parti Milletvekili aday adayı Makbule Atlı Seçim çalışmalarında Ak Partili kadılarımızla devam etmekte ATLI toplantılarında ve ziyaretlerinde hep şunu vurguladı. Ak Parti’nin kuruluşu Türkiye için bir zaferdir işte Ak Parti o zamandan bu zamana kadar halkın istek ve dileklerini dinleyerek çözümler bularak bu zamana kadar gelmiştir. Bu seçimde de birinci parti olacağına bu desteği halkımız vereceğine inanıyorum diyerek çalışmanın sınırı yok dedi. Cumhurbaşkanımız  Recep Tayyip  Erdoğan’ın konuşmasından bahsetti.

 “Biz kendi siyasi menfaatimizi bu milletin sırtına yüklemek için değil, bu milletin menfaatlerini hangi yükü taşımamızı gerektiriyorsa o yükü layıkıyla taşımak için bu yola çıktık.”

AK PARTİ değişimin, kalkınmanın, gelişmeni olduğu gibi siyasi seviyenin, demokratik duruşun toplumsal katılımın ve özgürlülerin teminatıdır.”


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.