banner461
banner195

Av. Yaşar Oğuz'dan Partililere Teşekkür

Ak Parti Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Av. Yaşar Oğuz , bir teşekkür mesajı yayınlayarak partiye olan desteğinin her zaman süreceğini söyledi.

Av. Yaşar Oğuz'dan Partililere Teşekkür
07 Nisan 2015 Salı 19:08

banner143
banner134

Ak Parti Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Av. Yaşar Oğuz , bir teşekkür mesajı yayınlayarak partiye olan desteğinin her zaman süreceğini söyledi.

FİB Haber Merkezi

Açıklanan kesin listede yer almayan Oğuz, mesajında şu ifadelere yer verdi; “25. Dönem Milletvekili adaylarımız ülkemize, milletimize hayırlı uğurlu olsun. Rabbim Yar ve Yardımcıları olsun. Sizler aracılığı ile bizleri bu kutlu demokrasi yürüyüşünde yalnız bırakmayan ve bu süreçte bizleri destekleyen Saygıdeğer Ak Parti üyelerine, delegeleri ve yöneticilerine teşekkürü bir borç biliyorum. Yine ilimizin güzide Sivil Toplum Kuruluşları (STK) temsilcilerine teşekkür ediyorum.

HERKESE TEŞEKKÜR ETTİ

En büyük teşekkürü ise bizlere dualar ile destek olan gönüllerinde yer açan Saygıdeğer hemşerilerime etmek istiyorum. Nevşehirliler ile bağ kurmamızı sağlayan Basınımızın Güzide Temsilcilerime sonsuz teşekkür ediyorum.

25. dönem milletvekili seçimleri için 10 Şubat 2015 tarihinde çıkmış olduğum bu kutlu yolda millete hizmet için gönül vermiş dava arkadaşlarımın arasında “Fatiha” demiştim ve başlangıç yapmıştım. Adalet ve Kalkınma hareketinde bir yapı taşı olabilmek için ben de varım demiştim.

‘MAKAM DEĞİL, SORUMLULUK BİLİNCİ’

Makam değil, sorumluluk bilinciyle bu demokrasi yürüyüşünde üzerime düşen görevi yapmaya, aday adaylığı sürecinde AK Partiyi en iyi şekilde temsil etmeye çalıştım. 2002 yılından bu güne her alanda gösterilen başarıların, AK Parti’den gösterilen her aday daha da ileriye gideceğine inancım tamdır.

İstikrarın bozulmaması için Yeni Anayasa gerekmektedir. Yeni Anayasa için gösterilecek adaylarımız gece demeden gündüz demeden 7 gün 24 saat çalışacaktır. Bizler de AK Parti Genel Merkezinin tercihi doğrultusunda “Halka Hizmet, Hakka Hizmettir” anlayışıyla, AK Parti’nin ve Nevşehir  İl Teşkilatının bünyesinde çalışmalarımızla destek olmaya devam edeceğiz.”

 Selam ve Dua İle Av. Yaşar Oğuz Ak Parti Nevşehir Milletvekili Aday Adayı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.