banner461
banner195

Avanos Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Danışma Meclis Toplantısı Yapıldı

Avanos Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Danışma Meclis Toplantısı, 12 Nisan Cumartesi günü Avanos Belediyesi Toplantı Salonunda saat 16.30 da yapıldı..

Avanos Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Danışma Meclis Toplantısı Yapıldı
12 Nisan 2013 Cuma 19:25

banner143
banner134

 Avanos  Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Danışma Meclis Toplantısına Nevşehir Milletvekilleri   A. Erdal FERALAN, Murat GÖKTÜRK ve  Ebubekir GİZLİGİDER, Avanos AK Parti İlçe Yürütme Kurulu Üyeleri ,Yönetim Kurulu Üyeleri, Avanos İlçe ve Belde Belediye Başkanları, Belediye Meclis Üyeleri, İl Genel Meclisi Üyeleri ile birlikte İlçe Danışma meclisi toplantısı yapıldı.

Toplantıda, teşkilat çalışmaları değerlendirilerek, yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgiler paylaşıldı.

Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Danışma Meclis Toplantısında Ak Parti İlçe Başkanı Serkan FERALAN, İlçe Gençilik Koları Başkanı Yunus KAYMAK, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Fatma PARMAKSIZ, Avanos Belediye Başkanı Dr. Mustafa KÖRÜKCÜ, Ak Parti İl Genel Meclis Üyesi Mesut YILDIRIM ve Ak Parti Nevşehir Milletvekili A. Erdal FERALAN konuşma yaparak, teşkilatın çalışmaları ve yapılması planlanan faaliyetler hakkında bilgiler verdiler.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.