banner461
banner195

Avanos AK Parti Aralık Ayı İstişare Toplantısı Yapıldı

Ak Parti Avanos İlçe Teşkilatı 2016 Yılı Aralık  ayı İstişare Toplantısı  Nevşehir Milletvekilleri Ebubekir GİZLİGİDER ve TBMM Divan Katibi Mustafa AÇIKGÖZ’ün katılımlarıyla Avanos  Uranos Restaurantta gerçekleştirildi.

Avanos AK Parti Aralık Ayı İstişare Toplantısı Yapıldı
26 Aralık 2016 Pazartesi 13:11

banner143
banner134
Ak Parti Avanos İlçe Teşkilatı Aralık  ayı İstişare Toplantısı  Nevşehir Milletvekilleri Ebubekir GİZLİGİDER ve TBMM Divan Katibi Mustafa AÇIKGÖZ’ün katılımlarıyla Avanos  Uranos Restaurantta gerçekleştirildi.
Toplantıya Ak Parti Nevşehir Milletvekilleri  Ebubekir GİZLİGİDER ve TBMM Divan Katibi Mustafa AÇIKGÖZ Avanos İlçe Koordinatörü Teyfik EKİCİ, İlçe Başkanı Ahmet Fatih KESAL, Avanos İl Genel Meclis Üyesi Şaban TOPUZ Özkonak Belediye Başkanı İlker YÜREKLİ, Kalaba Belediye Başkanı Mustafa KÖROĞLU, Çalış Belediye Başkanı Alpaslan ÖZER Gençlik Kolları Başkanı Yasin HASANOĞLU, Parti Yönetim Kurulu Üyeleri, Belde Başkanları ve Partililerin katılımı ile gerçekleşti.
Toplantıda Aralık ayı Faaliyetleri ile ilgili ilçe Başkanı Ahmet Fatih KESAL’ın sunumu, Gençlik kolları Başkanı Yasin HASANOĞLU’nun sunumu, İl Genel Meclis Üyesi Şaban TOPUZ’un sunumu sonrası
Ak Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Divan Katibi Mustafa AÇIKGÖZ konuşma yaptı. AÇIKGÖZ konuşmasında iç ve dış politikada meydana gelen gelişmeler ve  Nisan ayında yapılması gündemde olan Referandum ile ilgili bilgilendirmelerde bulundu.
Ebubekir GİZLİGİDER ise yaptığı konuşmada Ak Partinin 2002 yılında iktidara gelişi ile iç ve dış odaklardan ülkemiz üzerinde oynanan oyunlar ve Nisan ayında yapılacak olan referandum ile ilgili bilgilendirmelerde bulundu.
Daha sonra Dilek ve Temenniler bölümüne geçilerek katılımcıların isteklerini dinlediler.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.