banner461
banner195

Avanos AK Parti İlçe Başkanı Feralan'dan Kayseri "Milli İradeye Saygı Mitingi"ne Davet

Avanos AK Parti İlçe Başkanı Serkan Feralan FİB Haber Merkezine yaptığı yazılı basın açıklamasında;'Milli iradeye saygı' mitingi için 21 Haziran Cuma günü saat 14.30'da Kayseri'ye tüm halkımızı bekliyoruz dedi.

Avanos AK Parti İlçe Başkanı Feralan'dan Kayseri
19 Haziran 2013 Çarşamba 17:52

banner143
banner134

 Duyuru ve Basın Açıklaması :  

 
Son günlerde ülkemiz, yeniden kritik bir sürecin içinden geçmektedir. İlk etapta ekolojik bir sorun gibi lanse edilen, sonradan karanlık güçlerin devreye girmesiyle siyasal zemine çekilen gezi parkı olayları, bir kez daha millet olarak ne kadar dikkatli, ne kadar uyanık olmamız gerektiği gerçeğini güçlü bir biçimde ortaya koymuştur. Ülkemiz ne zaman iç sorunlarını çözüp, geleceğe güvenle bakmaya başlarsa, ne zaman güçlenip dünyada etkili bir aktör olarak yerini almaya başlarsa, iç ve dış mihraklar devreye giriyor ve milletimizi çeşitli bahanelerle birbirine düşürmeye kalkışıyor. Üzülerek ifade etmek gerekir ki geçmişte benzeri tuzaklara, bu tür ayak oyunlarına düştük ve hep kaybeden taraf Türkiye'miz oldu. Geride bıraktığımız 3 haftalık süre zarfında da yine böyle büyük bir kirli senaryo ile karşı karşıya kaldığımızı çok net bir biçimde gördük.
 AK Parti halkın yüzde 50 oyunu alarak iktidara geldi. Bariz bir biçimde ortadadır ki birçok aktörü olan bu kirli tezgahın asıl hedefinde büyük Türkiye, Türk demokrasisi, milli irade ve halkın yüzde 50'sinin oyunu alarak iktidara gelmiş olan Başbakan ERDOĞAN vardır.  Ancak, 10 yıldır durmadan duraksamadan yol alan bu gemiyi durdurmak hatta batırmak isteyen bu zihniyet, bu sefer sert bir kayaya çarpmıştır. Öyle görünüyor ki bunlar her şeyi en ince ayrıntısına kadar hesap etmiş ve planlarını devreye sokmuşlardır.   Hesap edemedikleri şey, Büyük Türk Milletinin feraseti olmuştur. 10 yıldır oynanan her türlü oyunu algılayan ve karşısında dimdik duran aziz milletimiz, bir kez daha kendine yakışan tavrı ortaya koymuş, kurulan tuzağı farketmiş ve kendi iradesine dört elle sarılmıştır. Kendi ülkesine, egemenliğine ve kendi hükümetine sahip çıkarak, iç ve dış mihraklara gereken cevabı vermiştir.
Başbakanımız Recep Tayyip ERDOĞAN cuma günü Kayseri'ye gelecek. Bu doğrultuda Genel Merkezimiz, Ankara ve İstanbul'dan sonra diğer büyükşehirlerde de 'milli iradeye saygı' mitingleri düzenleme kararı almış ve bu kararını kamuoyuyla paylaşmıştır. Bu bağlamda düzenlenecek mitinglerin üçüncüsü, 21 Haziran Cuma günü saat 14.30'da Kayseri'de gerçekleştirilecektir.
 
Serkan  FERALAN                                                                                                                                                                        Avanos AK Parti İlçe Başkanı

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
haydi - 6 yıl önce
tüm resmi kurum ve kuruluşların arabasını belediye otobüslerini seferber edin hatta kayseriye gideceklere 1 er yövmiye verin. gerekirse resmi araçların plakasını sivil sahte plaka takarak yollara dökün. ben hakkımı helal etmiyorum