banner461
banner195

Avanos Belediyesi Devir Teslim Töreni Alkışlarla Yapıldı

30 Mart 2014 tarihinde yapılan belediye başkanlığı seçimini kazanan İsmet İnce bugün yapılan devir teslim töreni sonrası görevine başladı.

Avanos Belediyesi Devir Teslim Töreni Alkışlarla Yapıldı
03 Nisan 2014 Perşembe 16:43

banner143
banner134

Avanos ta CHP dönemi Başladı

30 Mart tarihinde yapılan belediye başkanlığı seçimini kazanan İsmet İnce bugün yapılan devir teslim töreni sonrası görevine başladı. Avanos Belediyesi başkanlık makamında gerçekleştirilen devir teslim töreninde İsmet İnce görevi eski başkan Mustafa Körükcü'den alkışlarla aldı. Törende CHP ve AKP meclis üyeleri, İl ve İlçe başkanları, İl Genel Meclisi üyeleri ve vatandaşlar da bulundu.

 
Teslim töreninde konuşan eski başkan Körükcü ilçenin kendi yönetimlerinde bir gelişme katettiğini İnce döneminde daha da üst seviyelere geleceğinden şüphe duymadığını belirtti. Körükcü, İsmet İnce ve ekibine görevlerinde başarılar diledi. Başkan İnce de "iki dönemdir Avanos'a yaptığı hizmetler için başkan Körükcü'ye en kalbi teşekkürlerimi iletiyorum. Kendilerinin tecrübelerinden her zaman faydalanmak isteriz." dedi.

İnce görevi teslim aldıktan sonra da parti rozetini çıkarttığını ve Avanos'a hizmet için tüm enerji ve mesailerini harcayacaklarını belirtti. Makamının tüm Avanoslulara açık olduğunu söyleyen İnce belediyenin halkın malı olduğunu, kendilerinin emenetçi olduklarını söyledi. İnce Avanos'a hizmet konusunda kimsenin şüphesi olmaması gerektiğini iletti.

Başkan İnce, belediye binasından ayrılan Körükcü ve ekibine kapıya kadar eşlik etti.

Haber:Avanos Gazetesi

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Avanoslu - 4 yıl önce
körükcü parti rozetini çıkarıp herkesi kucaklayıp kapısını herkese açsaydı bugün o koltukta oturmaya devam ederdi etrafını saran bir grubun etkisinden kurtulamadı sonuç bu oldu
Avatar
emine yalnız - 4 yıl önce
Eski başkanının yaptığı yanlışları yapmazsa İNCE başarılı olur inş. Korukcu ve ekibi kimlerin desteğini ve güvenini kaybetti oturup düşünsün.
Avatar
kızılelma - 4 yıl önce
akörükçüye helal olsun ne güzel bir insan ak partinin kaybetmeyi hak etmediği bir belediyeydi, en çok çalışan başkandı ama bu işler grip bu kaybetti
Avatar
ırmak - 4 yıl önce
yere düşmekle cevher, sakit olmaz kadr-u kıymetten.
körükü hakkında vicdanlar konuşursa ırmak başka renkte akar.kuru kuru hamaset ve haset seçimin sonucunu değiştirdi.yazık çok yazık.