banner461
banner195

Avanos Halkı Göktürk'ü Bağrına Bastı.

AK Parti Nevşehir Milletvekili ve 25.Dönem Milletvekili Adayı Murat Göktürk Avanos ilçesine bağlı köylerde seçim çalışmalarına devam etti.

Avanos Halkı Göktürk'ü Bağrına Bastı.
23 Nisan 2015 Perşembe 23:47

banner143
AK Partili Murat Göktürk'ün Köy Ziyaretleri‏
İlgili Galeriye Git
banner134
7 Haziran 2015 Pazar günü gerçekleştirilecek 25. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri öncesinde seçim turuna devam eden Nevşehir Milletvekili ve Milletvekili adayı Avukat Murat Göktürk’ü Avanos halkı bağrına bastı.

AK Parti Nevşehir Milletvekili ve 25.Dönem Milletvekili Adayı Murat Göktürk 'ün Avanos köy ziyaretlerine AK Parti Avanos ilçe Başkanı Serkan Feralan ile AK Partili Özkonak Belediye Başkanı İlker Yürekli,Kalaba Belediye Başkanı Mustafa Köroğlu ve Çalış Belediye Başkanı Alpaslan Özer'de eşlik ettiler.

Göktürk Avanos'a bağlı Çalış kasabası ile Göynük köylerini ziyaret etti.


Avanos İlçesine bağlı köylerde ve turizm bölgelerinde seçim gezisini AK Parti İl, İlçe ve Gençlik Kolları yönetim kurulu başkan ve yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra, belediye ve il genel meclisi üyeleri ile sürdüren Murat Göktürk’e Avanos halkı büyük ilgi gösteriyorlar.

Öte yandan ziyaretler sırasında halkla kısa sohbetler yapan Göktürk’e vatandaşlar, köylerde alt ve üst yapı hizmetlerinin mükemmel olduğunu belirterek, bugüne kadar yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Vatandaşlar, 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan seçimlerde kendilerine tam destek vereceklerinin sözünü vererek; “AK Parti Milletvekillerimiz başta olmak üzere bütün parti teşkilatlarımız bu güne kadar bizlere olan desteğini ve güvenini hep göstermiştir. Bizlerde 7 Haziran günü , üzerimize düşeni en iyi şekilde yapacağız” şeklinde konuştular.

Gerçekleştirilen ziyaretlerde kendilerine gösterilen ilgiden oldukça memnun olduğunu söyleyen Nevşehir Milletvekili ve 25. Dönem Milletvekili adayı Av.Murat Göktürk, insana odaklı hizmeti ana ilke olarak kabul eden bir düşünce içerisinde çaba harcadıklarını belirterek, kendilerine gösterilen yakın ilgi ve destekten dolayı, Avanos halkına teşekkür etti.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
kimse - 3 yıl önce
yoruma bile gerek duyulmamış
Avatar
DERSİNİ ALMIŞ - 3 yıl önce
15 tane adam basmiş bağrina :)) yola devam marköy olmaya yoluna adim adim.oylarim mhp ye akp ye bi̇rdaha atmam buyuk ders oldu
Avatar
vatandaş - 3 yıl önce
Akp li yim ama göktürk u sevemedim bir turku niyese
Avatar
bogaz koylu - 3 yıl önce
murat beyin yuzunu daha hic gormedik. nasil bir gezmedir. insan 5 yil boyunca hic ugramaz miii. yok arkadas hep bosss.
Avatar
Ahmet - 3 yıl önce
akp liydim ama şimdi mhp ye tam destek