banner461
banner195

Avanos İlçe Teşkilatından MHP Genel Merkezine Ziyaret

Milliyetçi hareket partisi Avanos ilçe başkanı Mehmet Dilari ve 30 mart mahalli seçimlerinde Avanos Belediye başkan adayı Mustafa Kılıç ,MHP Genel merkezini ziyaret ettiler..

Avanos İlçe Teşkilatından MHP Genel Merkezine Ziyaret
15 Eylül 2014 Pazartesi 22:36

banner143
banner134

 Milliyetçi hareket partisi avanos ilçe başkanı MEHMET DİLARİ ve 30 mart mahalli seçimlerinde belediye başkan adayı MUSTAFA KILIÇ Beyle  genel merkezini ziyaret etmiştir.

Milliyetçi hareket partisi  genel başkanı Dr DEVLET BAHÇELİ  beye özellikle Avanos ilçemize  göstermiş olduğu ilği ve alaka münasebetiyle  birlikte mahalli seçimlerde yapmış olduğu ziyaret ve ilğiden duyduğumuz memnuniyeti  ileterek teşekürler ettiğimizi belirttik.Yaklaşan  genel seçimler münasebeti ile  ile ön değerlendirmeler yapmış bulunmaktayık.
Avanos ilçe teşkilatı olarak MHP Teşkilat işlerinden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ŞEFKAT ÇETİN beyle yapılan görüşmede 30 mart seçimleri masaya yatırılarak bilği alış verişi yapılmıştır.Birbirimize  sıkı kenetlenerek  daha çok çalışmamız  gerektiğini belirterek nifakçılara fırsat vermemizi söylemiştir.Milliyetçi Hareket Partisi Avanos ilçe teşkilatı olarak partimizin  daha başarılı olması için elimizden gelen en iyi çalışmaları yapacagımızı belirtmiş bulunmaktayız.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
AVANOS KAYBETTİ - 4 yıl önce
avanosun seçi̇mlerdeki̇ en ci̇ddi̇ projeler üreten adayi mhp adayi mustafa kiliç i̇di̇ avanos kiymeti̇ni̇ bi̇lemedi̇
Avatar
muzaffer-Haydar - 4 yıl önce
nevşehir ilçelerinden avanostaki adaylardann tek başarılı olacakkişilerden aynı zamanda mhp ilçe teşkilatından en başarılı ilçe başkanı mehmet beydi fakat kısmet degilmiş ilçe olarak en güzel projeleri olna çalışkan ilçe teşkilatı idi.saglık olsun nevşehire örnek olsun .devletbahçelinin yanına yakışmışlarç