banner461
banner195

Avanos MHP İlçe Başkan Adayı Alpaslan KAYGISIZ ; '' GÖREVE HAZIRIM ''

Milliyetçi hareket partisinin 07.12.2014 tarihinde yapılacak olan Olağan Genel Kurulunda Alpaslan KAYGISIZ Başkan adaylığını açıkladı.

Avanos MHP İlçe Başkan Adayı Alpaslan  KAYGISIZ ; '' GÖREVE HAZIRIM ''
02 Aralık 2014 Salı 12:23

banner143
banner134

Avanos MHP İlçe Başkan Adayı Alpaslan  KAYGISIZ ; '' GÖREVE HAZIRIM ''

 

Milliyetçi hareket partisinin 07.12.2014 tarihinde yapılacak olan Olağan Genel Kurulunda Alpaslan KAYGISIZ  Başkan adaylığını açıkladı.

Alpaslan KAYGISIZ gazetemize yaptığı Açıklamada ;  07.12.2014  Pazar günü  yapılacak olan Olağan Genel Kurulunun  başta  Avanos’umuz olmak üzere Vatana Millete hayırlı uğurlu olmasını cenabı Allahtan dierim.

Daha önceki yıllarda değişik kademelerinde  hizmetinde bulunduğum teşkilatımızın Bu döneminde Başkan Adayı olarak hizmet etmek amacıyla değerli dava arkadaşlarımla  beraber,  El Ele, Gönül Gönül’e  Sevdamız için bir yola çıktık   başta Allahın izni ve değerli üyelerimizinde takdiri ile ilçe başkanlığına adayım.   Kongremizin en samimi duygularla Teşkilat ruhuna yakışır bir biçimde geçmesini temenni eder saygılar sunarım.

 

Alpaslan KAYGISIZ   1980 doğumlu evli ve 2 çocuk babasıdır. Turizm sektöründe otel ve restaurant işletmecisi olarak  ilçemizde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
The Village Cave Hotel - 3 yıl önce
Genc,dinamik ve aktif kardesimize bu anlamli ve zor gorevinde basarilar diliyorum.Hayirli olsun.