banner461
banner195

Avanoslu Muhtar adayı balonla seçim kampanyasına çıktı

Nevşehir'in Avanos ilçesinde bir muhtar adayı, daha önce ev ve iş yerlerinde ziyaret ederek oy istediği seçmenlerine bindiği balonla broşür ve karanfil dağıttı.

Avanoslu Muhtar adayı balonla seçim kampanyasına çıktı
19 Mart 2014 Çarşamba 16:52

banner143
banner134

 Cumhuriyet Mahallesi Muhtar Adayı turizmci Orçun Yıldırım (38), Sabah erken saatlerde sıcak hava balonuna bindi. Balonun sepetine asılan ve üzerinde resmi ile birlikte 'Cumhuriyet Mahallesi için değişim zamanı' yazan afişle havalanan Yıldırım, yaklaşık 30 dakika boyunca mahallesinin üzerinde gezip havadan broşür ve karanfil bıraktı.

Daha önceki günlerde ev ve iş yerleri ziyaretleri yaparak mahallesindeki yaklaşık bin 900 seçmenden oy istediğini ifade eden Yıldırım, bu kez farklı bir çalışma yapmak istediği için balonu tercih ettiğini söyledi.

Rüzgar dolayısıyla her yeri gezemese de muhtar adayı olduğu mahallesini gökyüzünden görme fırsatı bulduğunu belirten Yıldırım, "Tüm adaylar bugüne kadar klasik yöntemlerle seçim çalışmaları yaptı. Ben de onlar gibi karadan yapabileceklerimin hepsini yaptım. Mahalleme afişler astım, ev ve işy erleri ziyaretleri yaptım, ev toplantıları düzenledim. Birde havadan denemek istedim. Umarım 30 Mart'ta seçimleri kazanan ben olurum" dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.