banner461

Avanos'ta Köy Muhtarları Ak Parti İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi

Avanos Ak Parti İlçe Teşkilatı tarafından Avanos Han Restaurantta İftar Yemeği ve istişare toplantısı yapıldı.

banner503
Avanos'ta Köy Muhtarları Ak Parti İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi
19 Temmuz 2014 Cumartesi 17:11

banner143
banner134
 Yemeğe Nevşehir Ak Parti İl Başkanı Avukat Mehmet Ali Tanrıver, Nevşehir İl Teşkilatı, Avanos Ak Parti İlçe Başkanı Serkan Feralan, Eski Avanos Belediye Başkanı Dr. Mustafa Körükçü, Avanos İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer TAŞÇI, Ak Parti Belde Belediye Başkanları, Avanos İl Genel Meclis Üyeleri, Avanos İlçe Meclis Üyeleri, Avanos Ak Parti İlçe Teşkilatı, Avanos Ak Parti Kadın ve Gençlik Kolları ve Köy Muhtarları Katıldı.

İftar Yemeğine Davetli olan Nevşehir Ak Parti Millet Vekilleri ise Torba Yasa Görüşmeleri nedeniyle yaşanan yoğun gündem sebebiyle yemeğe katılamadılar.

Ramazan ayı münasebetiyle artık geleneksel hale gelen iftar yemeğinde gündem ve gündem dışı sohbetler yapıldı. İftar yemeğinin ardından Nevşehir İl Başkanı Avukat Mehmet Ali Tanrıver, İlçe Başkanı Serkan Feralan, Avanos Belediyesi Eski Başkanı Dr. Mustafa Körükçü, İl ve İlçe Genel Meclis Üyeleri ve Köy Muhtarlarının Katıldığı Toplantıya geçildi. Toplantıda Avanos, Belde Belediyeler ve köylerin sorunları ele alındı.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
akarcalı - 6 yıl önce
muhtar söyledimi bilmiyorum bizim köyün yolları yıllardır yapılmıyor o yüzden ölümlü kazalar olmuştur.ayrıca köyde içilecek su kalmamıştır duyurulur.acil
Avatar
kamil - 6 yıl önce
Gidin fakiri fukarayi doyurun gosteris pesinde kosmayin...
Avatar
siyasi yorumcu atakan - 6 yıl önce
allah iftarlarını kabul etsin. amma vekiller kaybettiği ilçe ve beldelere kılıfı torba yasa diyerek kurtuluyorlar. bu arada da siyasi olmaması gereken devlet memurlarının iftarda ne işi var? ilçe milli eğitim müdürü ne iş yapmayın bunları.