banner461
banner195

Bağcılar Belediyesinden AK Partiye Ziyaret

İstanbul’un Bağcılar İlçesi Belediİstanbul’un Bağcılar İlçesi Belediye Başkanı ve parti yöneticileri AK Parti Nevşehir İl Başkanı Kazım Sunar’ı makamında ziyaret etti.ye Başkanı ve parti yöneticileri AK Parti Nevşehir İl Başkanı Kazım Sunar’ı makamında ziyaret etti.

Bağcılar Belediyesinden AK Partiye Ziyaret
28 Ekim 2013 Pazartesi 11:57

banner143
banner134

 İstanbul’un Bağcılar İlçesi Belediye Başkanı ve parti yöneticileri AK Parti Nevşehir İl Başkanı Kazım Sunar’ı makamında ziyaret etti.

İstanbul Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, Ak Parti İlçe Başkanı, İsmet Öztürk, ve beraberindeki heyet, AK Parti İl Başkanı Kazım Sunar’a nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

 AK Parti Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz ve parti yöneticilerinin de hazır bulunduğu ziyarette İl Başkanı Kazım Sunar, Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı beraberindeki bazı parti yöneticilerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Başkan Keskin’e teşekkür etti.

Nevşehir’e bir takım ziyaretler gerçekleştirmek üzere gelen Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı ise, Kapadokya Bölgesine hayran kaldıklarını belirterek, ilerleyen dönemlerde bu tür ziyaretlerin devam edeceğini belirtti.

Ziyaretin anısına Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, İl Başkanı Kazım Sunar’a saat hediye etti. 
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.