banner461
banner195

Bakan Eroğlu, Nevşehir’de AK Parti'yi Ziyaret Etti

 Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Nevşehir’de birlik ve beraberlik içiresinde çalışan, canlı ve diri bir teşkilat yapısının bulunduğunu söyledi.

Bakan Eroğlu, Nevşehir’de AK Parti'yi Ziyaret Etti
03 Nisan 2016 Pazar 20:29

banner143
Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, Nevşehir’de AK Parti'yi Ziyaret Etti
İlgili Galeriye Git
banner134
 Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Nevşehir’de birlik ve beraberlik içiresinde çalışan, canlı ve diri bir teşkilat yapısının bulunduğunu söyledi.
Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü tarafından 83 Milyon TL harcama ile tamamlanması planlanan 3 tesisin temel atma törenine katılmak için Nevşehir’e gelen Orman ve Su İşleri Bakanı Prof.Dr. Veysel Eroğlu, AK Parti İl Başkanlığını ziyaret etti.
Nevşehir Belediye Meydanı’nda düzenlen toplu temel atma törenin ardından, Partisinin İl Teşkilatını ziyaret eden Bakan Erdoğlu, burada AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri; Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk, Ebubekir Gizligider, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, İl Genel Meclis Başkanı Süleyman Özgün, Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, Kadın Kolları Başkanı Nihal Kutlar, Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Rauf Yanar ile çok sayıda partili tarafından karşılandı.
AK Parti İl Başkanlığı Toplantı Salonunda İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver’den brifing alan Bakan Eroğlu, parti mensupları ile bir süre sohbet etti. AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, Bakan Eroğlu’nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Nevşehir’de yaşanan gelişmeler hakkında bilgiler aktardı.
Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ise ziyarette, parti mensuplarını Bakanlığın bugüne kadar Nevşehir’e yaptığı yatırımlar hakkında bilgilendirerek; “Hükümet olarak Nevşehir’imize çok büyük hizmetler yaptık. Nevşehir’imize Hükümetlerimiz döneminde yani son 13 yılda 5 Milyar TL’lik dev yatırımlar yaptık. Kimsenin hayal edemediği yatırımları bizler hayata geçirdik. Bugün ise Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü tarafından 83 Milyon TL harcama ile tamamlanması planlanan ve aralarında Nevşehir Su Arıtma Tesisi’nin de bulunduğu 3 tesisimizin temeli atmak için geldik. Bakanlık olarak Nevşehir’imiz için yatırımlarımız ve projelerimiz devam edecek” dedi.
Nevşehir’in her dönem uyum içiresinde kol kola çalıştığını ve AK Parti’nin kalesi olan şehirlerden biri olduğunu ifade eden Bakan Eroğlu; “Nevşehir’imiz her zaman bizleri gururlandırmış ve alnımızı ak etmiştir. Gerek seçimlerdeki başarısından gerekse de teşkilatçılık başarılarından dolayı bizlerin her zaman gurur kaynağı olmuştur. Bugün yine burada görüyorum ki Milletvekillerimizden tutun da diğer bütün teşkilat kademelerimiz müthiş bir uyum içerisinde çalışmalarını sürdürmektedir. Böyle bir teşkilatı ziyaret etmenin mutluluğunu yaşadım. Başta İl başkanımız olmak üzere bütün teşkilatımızı yürekten tebrik ediyorum” diye konuştu.
AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, daha sonra ziyaretin anısına Orman Ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’na, tablo hediye etti.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.