banner461

Bakan Güllüce Nevşehir’de

Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Nevşehir’de Valilik, Belediye Başkanlığı ve İl Başkanlığı ziyaretlerinin ardından Ürgüp ilçesine de bir ziyaret gerçekleştirecek.

banner503
Bakan Güllüce Nevşehir’de
05 Ağustos 2014 Salı 10:12

banner143
banner134

 Bakan Güllüce Nevşehir’de

NEVŞEHİR(MHA) Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Nevşehir’de Valilik, Belediye Başkanlığı ve İl Başkanlığı ziyaretlerinin ardından Ürgüp ilçesine de bir ziyaret gerçekleştirecek.
04 Ağustos 2014 Pazartesi Akşamı Nevşehir'e gelerek bir gece burada konaklayacak olan Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, 05 Ağustos 2014 Salı Günü Cumhurbaşkanlığı seçim çalışması kapsamında Nevşehir kent merkezindeki seçim irtibat merkezinin açılışını gerçekleştirerek, Valilik, Belediye ve İl Başkanlığı ziyaretlerinde bulunduktan sonra Nevşehir çarşı merkezinde esnaf ziyaretlerinde bulunacak.
Öğle yemeğini Topuzluhan Restaurantta Nevşehir Milli İrade Platformuyla buluşacak olan Bakan Güllüce daha sonra Ürgüp ilçesini ziyaret edecek. Nevşehir de bir gece konaklayacak olan Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce daha sonra ilimizden ayrılacak.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
SÜLEYMAN ÖZBEK - 6 yıl önce
sayin bakan hoş geldi̇ni̇z yollari trafi̇ğe kapattirmazsaniz çok daha iyi olur selamlar