banner461

Bakan Pekcan, Nevşehir'de Esnafları Ziyaret Etti

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Nevşehir'de esnafları ziyaret ederek, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı olan Rasim Arı için destek istedi.

banner503
Bakan Pekcan, Nevşehir'de Esnafları Ziyaret Etti
20 Mart 2019 Çarşamba 15:35

banner143
banner134

Dün akşam saatlerinde Nevşehir'e gelen Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nda düzenlenen Nevşehir Esnaf Buluşmasına  katılımının ardından Nevşehir'de esnafları ziyaret etti.

Nevşehir merkez Atatürk Bulvarında esnaf ziyaretleri yapan Bakan Pekcan, 31 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimler için AK Parti Nevşehir Belediye Başkan adayı Rasim Arı’ya destek istedi. 

Ziyarete Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Yücel Menekşe, Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, Türkiye Esnaf ve Sanatları Konfederasyonu Başkanı Bendevi Palandöken, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Arif Parmaksız, Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş, AK Parti Nevşehir Belediye Başkan adayı Rasim Arı, AK Parti Nevşehir İl Başkanı M.Rauf Yanar ve parti temsilcileri eşlik etti. 

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan adayı Rasim Arı; "Ticaret Bakanımız Ruhsar Pekcan hanımefendi ile beraber Atatürk Bulvarı esnafımızı ziyaret ederek tekraren Bir Hayalimiz Var dedik ve 31 Mart seçimlerinde desteklerini talep ettik" dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.