banner461
banner195

“Baraj, Köprü Tanımıyoruz”

Saadet Partisi İl Başkanı Ali Doğan Simit, SP-BBP ittifakı ile belirlenen Milletvekili adaylarının önümüzdeki günlerde Nevşehir’de kamuoyuna Ülkenin tek çaresinin Saadet Partisi olduğunu duyuracağına dikkat çekti.

 “Baraj, Köprü Tanımıyoruz”
11 Nisan 2015 Cumartesi 16:58

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Saadet Partisi İl Başkanı Ali Doğan Simit, SP-BBP ittifakı ile belirlenen Milletvekili adaylarının önümüzdeki günlerde Nevşehir’de kamuoyuna Ülkenin tek çaresinin Saadet Partisi olduğunu duyuracağına dikkat çekti.

7 Haziran seçimlerine BBP ile ittifak yaparak girmelerinin seçimde Saadet Partisinin gücünü daha da artıracağına inandıklarını ifade eden Saadet Partisi İl Başkanı Ali Doğan Simit, Ülke genelinde medyanın bu ülkede sadece 4 siyasi parti varmış gibi hareket etmesinin büyük bir yanlış olduğunun da altını çizdi.

Saadet Partisinin halkın gönlünde geniş bir yeri bulunduğuna değinen İl Başkanı Ali Doğan Simit, “Saadet Partisi olarak biz seçime tam kadro hazırlanıyoruz. İlimizde 10 milletvekili aday adayımız vardı. Bunların sayısı 3’e düşürüldü. Son anda Büyük Birlik Partisi ile yaptığımız ittifak sonucunda aday sıralamaları değiştirildi. Bu seçimde Allah’ın izniyle biz baraj, köprü tanımayacağız. Biz 45 yıllık bir geçmişi ve tabanı olan bir partiyiz. Büyük Birlik Partisinden de Allah razı olsun bizlerin davetine icabet edip bizimle birlikte seçime girme kararı aldılar. Halkımıza Saadet Partisinden başka bir çare kalmadığını anlatacağız. Yazılı ve Görsel basın Türkiye’de sadece 4 parti varmış gibi hareket ediyor. Ama biz Saadet Partisinin Ülkenin tek çaresi olduğunu çalışmalarımızla kamuoyuna iyice duyuracağız” ifadelerinde bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
rüyada - 3 yıl önce
Aman barajları yıkama memleketi su basar
Avatar
sevban - 3 yıl önce
%3
Avatar
Süleyman ÖZBEK - 3 yıl önce
kutsal yolculukta allah yardımcımız olsun selam ve dua ile
Avatar
Ali Baykara - 3 yıl önce
Alkah cc yar ve yardımcınız olsun.
Avatar
Süleyman ÖZBEK - 3 yıl önce
çıktığımız kutlu yolda allah yardımcımız olsun selam ve dua ile