banner461
banner195

Başbakan Davutoğlu Nevşehir Standında

Sempozyumun açılışının ardından, sempozyuma katılan belediyelerin oluşturduğu tanıtım stantlarının da fuar alanındaki açılışı yapıldı.

Başbakan Davutoğlu Nevşehir Standında
13 Nisan 2016 Çarşamba 16:48

banner143
BU  ÖDÜL  HEPİMİZİN ÜNVER,ÖDÜLÜ BAŞBAKAN DAVUTOĞLU’NUN ELİNDEN ALDI
İlgili Galeriye Git
banner134
Sempozyumun açılışının ardından, sempozyuma katılan belediyelerin oluşturduğu tanıtım stantlarının da fuar alanındaki açılışı yapıldı. Başta Başbakan Ahmet Davutoğlu olmak üzere sempozyuma katılan bazı bakanlar ve milletvekilleri ile belediye başkanları fuar alanındaki stantları gezdi. Nevşehir Belediyesi standını gezen Başbakan Davutoğlu ve beraberindekiler Nevşehir Belediye Standına büyük ilgi gösterdi. Gün boyunca Nevşehir Belediye standı çok sayıda vatandaş tarafından ziyaret edildi.
 
5. Yerel Yönetimler Sempozyumu ve fuar merkezindeki Nevşehir’in tanıtım standında,  AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Murat Göktürk ile AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver’ de hazır bulundu. Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver ve Milletvekilleri standı ziyaret eden Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu ile birlikte görüşme yaptı.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
serdar - 2 yıl önce
Once nevsehirin yolunu bi duzeltsin hasan unver kostebek yuvasi gibi delik desik