banner461
banner195

Başbakan Davutoğlu'na İlk Tebrik Nevşehir Milletvekili Gizligider'den

Yeni Türkiye'nin Mimarı Davutoğlu'na ilk Tebrik Gizligider ' den geldi...AK Parti Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir Gizligider kongre sonrası ilk olarak genel başkan seçilen Davutoğlu nu AK Parti Genel Merkezinde ziyaret ederek tebrik eden ilk Milletvekillerimizden oldu....

 Başbakan Davutoğlu'na İlk Tebrik Nevşehir Milletvekili Gizligider'den
27 Ağustos 2014 Çarşamba 21:30

banner143
banner134

Yeni Türkiye'nin Mimarına ilk Tebrik Gizligider ' den geldi...

Yeni Türkiye'nin Mimarına ilk Tebrik Gizligider ' den geldi...AK Parti Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir Gizligider kongre sonrası ilk olarak genel başkan seçilen Davutoğlu nu AK Parti Genel Merkezinde ziyaret ederek tebrik eden ilk Milletvekillerimizden oldu....

AK Parti 1. Olağanüstü Büyük Kongresi’nde seçilmiş Cumhurbaşkanı adayı, Başbakan Erdoğan ve genel başkan adayı Ahmet Davutoğlu’nun konuşmalarının ardından sandıklar kuruldu. Delegeler yeni genel başkanı belirlemek için sandık başına giderken, partililer Davutoğlu’nu tebrik etti. 


Yeni Türkiye’nin Başbakanına İlk Tebrik Gizligider’den...
AK Parti Genel Başkanlığı’na bugün resmi olarak seçilen Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’na ilk tebrik Gizligider’den geldi...
Sandıkta oyunu kullandıktan sonra Yeni Başbakan Davutoğlu'nu tebrik eden isimler arasında ilk sırada AK Parti Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir Gizligider vardı... Gizligider, Başbakan Davutoğlu'na yeni görevinde başarılar dileyerek kendilerinin Nevşehir ziyaretinde 4.Milletvekilleri olarak gördükleri Nevşehir halkının selamını iletti. Gizligider, Nevşehir halkı olarak Nasıl ki Partimizin kurucu genel başkanı 59-60-61'nci hükümetlerin Başbakanı değerli liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'ın yanında duruyor isek şimdi de Yeni Türkiye nin Yeni Başbakanı Davutoğlu'nun da yanında o derece sımsıkı duruyoruz...Rabbim utandırmasın dedi.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir Gizligider, "
Sn. Ahmet Davutoğlu 1382 oyla yeni Genel Başkanımız olarak seçilmiştir. HEP BİRLİKTE YENİ TÜRKİYE hayırlı, uğurlu olsun.Sn. Başbakanımızın yolu-bahtı açık olsun, Rabbim utandırmasın!" dedi.


Öte yandan; Ankara Arena’da davetlilere resepsiyon verilecek.


AK Parti Genel Başkanlığı’na bugün resmi olarak seçilen Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’na ilk tebrik Gizligider’den geldi.
AK Parti Genel Başkanlığı görevine seçilen Ahmet Davutoğlu’nu ilk tebrik eden AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider oldu. 29 Ağustos Cuma günü 62. Hükümeti kuracak olan AK Parti Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun hem Genel Başkanlığını hem de Yeni Türkiye’nin Yeni Başbakanı olan Ahmet Davutoğlu’nu tebrik eden Gizligider, Türkiye’nin 62. Hükümetinin Başbakanı Ahmet Davutoğlu ile daha ileri seviyelere gideceklerine yürekten inandıklarını kaydetti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
helalll - 4 yıl önce
helal olsun vekilim, tebrik ederim sizi, rabbim yolunu açık etsin, öne çıkmak başbakana yakın olmak lazım....
Avatar
siyasi yorumcu atakan - 4 yıl önce
marifet iltifata tabidir. ahmet hocaya yeni görevinde başarılar. fakat vekiller ilkte kutlasa sonda kutlasa hiçte kutlamasa bu gerçekleri örtemeyecektir. abi vekil olarak murat göktürk kalacak benden demesi.... ebu vekil bey osman seyfi,mahmut dede gibi görevini yapıp ayrılmak zorunda kalacak o kadar.
Avatar
ah ah - 4 yıl önce
hani uzun adam vardı şimdi hoca var siyaset böyle işte sayın vekil ...
Avatar
AFERİN - 4 yıl önce
aferin sayin vekil, üstün başarilarinizin devamini dilerim. ayrica bizleri sürekli böyle konularda aydinlattiği için fibhabere teşekkür ederim...
Avatar
Vatandaş - 4 yıl önce
bundan daha güzel hizmet var mı, helal olsun valla memlekete yapılacak en güzel iş, vatandaş başka ne isterki :)
Avatar
siyah yorumsuz atacan - 4 yıl önce @siyasi yorumcu atakan
gizligider %65 tutturdu oturttu ...2015 dvm eder yine oturtur da sen napacan ozaman ...
Avatar
vatandaş - 4 yıl önce
cok etkilendik nevsehire buyuk bir hizmet
Avatar
vaay işte bu - 4 yıl önce
vekilimiz nevşehirimizin çokda yararına olacak bir iş yapmış.çok etkilendim bende hemde çok.işte budur.artık gelsin hizmetler sağanak sağanak.