banner461
banner195

Başbakan Davutoğlu'nun rekor kıran video klibi!

AK Parti'nin 2. Genel Başkanı ve Türkiye Cumhuriyeti'nin 26. Başbakanı olacak siyaset sahnesinde yeni bir sayfa açacak olan Ahmet Davutoğlu'nu Türkiye ve dünya 5 yıldır Dışişleri Bakanı olarak yakından tanıyor.İşte Türkiye nin Yeni Başbakanı Davutoğlu'nun Milyonlarca Paylaşım Alan Tarihi Sözleri! VİDEO

Başbakan Davutoğlu'nun rekor kıran video klibi!
22 Ağustos 2014 Cuma 17:13

banner143
banner134

 AK Parti'nin 2. Genel Başkanı ve Türkiye Cumhuriyeti'nin 26. Başbakanı olacak siyaset sahnesinde yeni bir sayfa açacak olan Ahmet Davutoğlu'nu Türkiye ve dünya 5 yıldır Dışişleri Bakanı olarak yakından tanıyor.

Yakın çevresinin 'Hoca' diye hitap ettiği Davutoğlu, beş yıllık görev süresi boyunca Türkiye'yi dünyada temsil etti. Özellikle Ortadoğu halklarının sevgisini kazanan Davutoğlu, Mavi Marmara saldırısının ardından BM Genel Kurulu'nda İsrail'e meydan okumasıyla tüm dünyanın dikkat kesildiği isim oldu. Davutoğlu son dönemde ise Türkiye'nin çevresinde gelişen olaylar bağlamında iç politikadaki çıkışları ile gündeme geldi.

Davutoğlu'nun siyaset arenasındaki tarihi çıkış ve analizleri video paylaşım sitelerinde milyonlarca beğeni ve paylaşım aldı. Sadece Türkiye'de değil Müslüman coğrafyasında da dikkatle izlenen bu tarihi konuşmaları sizler için derledik.

 Rekor kıran Başbakan Davutoğlu klibi...


 

Haber:Analiz Merkezi


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.