banner461
banner195

Başbakan Erdoğan : ‘Daha da Hacıbektaş’a gitmiyoruz, desteğimizi çekiyoruz

Başbakan Tayyip Erdoğan, AK Parti’nin Kızılcahamam Asya Termal Tesisleri’nde düzenlediği 21. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’nın kapanış konuşmasında, partisinin Kızılcahamam kampının son gününde önemli açıklamalar yaptı.

Başbakan Erdoğan : ‘Daha da Hacıbektaş’a gitmiyoruz, desteğimizi çekiyoruz
04 Kasım 2013 Pazartesi 20:21

banner143
banner134
‘Daha da Hacıbektaş’a gitmiyoruz, desteğimizi çekiyoruz’dedi.

Başbakan Erdoğan’ın Kızılcahamam kampında basına yaptığı açıklamada Nevşehir i yakından ilgilendiren bir konuyada değindi Erdoğan ın Değindiği kbu onu, Hacıbektaş törenleriydi. Anma etkinliğinin son olarak Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ’ın yumruklanması ile gündeme gelmesine kızan Erdoğan, “Hükümet olarak bundan böyle Hacıbektaş etkinliklerine katılmıyor, desteğimizi çekiyoruz.” çıkışını yaptı. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın orada yine etkinlik yapmaya devam edeceğini ama kendilerinin katılmayacaklarını aktardı. Nevşehir Üniversitesi’nin adını ‘Hacı Bektaş’ olarak değiştirdiklerini hatırlatan Erdoğan, “Daha farklı konularda çalışmamızı yapıyoruz. Hacı Bektaşi gibi yaşayan aslında biziz, onlar pek öyle yaşamıyor.” göndermesinde bulundu.

Başbakan Tayyip Erdoğan, AK Parti’nin Kızılcahamam Asya Termal Tesisleri’nde düzenlediği 21. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’nın kapanış konuşmasında, teşkilatlara ‘rehavet’ uyarısı yaptı. 

banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevşehirli - 4 yıl önce
nevşehirliye kimse sormuyor üniversite'nin adı ne olsun diye, zaten belediye başkanı bile nevşehirli değil, hacıbektaşta nevşehirli olmayan birinin yaptığı saçmalık yüzünden nevşehirli sorumlu tutuluyor, başbakanımızda sitem ediyor, doğru dürüst bilgilendrmesseniz kızarda, küserde,,sahi nevşehirli ne zaman hakiki nevşehirli olacak,,,
Avatar
Nevşehire yatırım - 4 yıl önce
sayın başbakanım nevşehir merkeze organize sanayiden bu yana elle tutulur yatırım yapılmadı lütfen merkezede yatırım yapılsında nevşehir merkezdeki hemşehrilerimizde kazansın biraz.