banner461
banner195

Başbakan Erdoğan Kayseri'ye Geldi

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, partisi tarafından düzenlenecek miting ve U-20 Dünya Futbol Şampiyonası açılış törenine katılmak üzere hava yoluyla Kayseri'ye geldi.Nevşehir ve çevresindende çok sayıda vatandaş Mitinge katılmak üzere Kayseri ye geldiler.

Başbakan Erdoğan Kayseri'ye Geldi
21 Haziran 2013 Cuma 14:07

banner143
Milli İradeye Saygı Mitingi Kayseri 21.06.2013
İlgili Galeriye Git
banner134

 Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, partisi tarafından düzenlenecek miting ve U-20 Dünya Futbol Şampiyonası açılış törenine katılmak üzere hava yoluyla Kayseri'ye geldi. Erdoğan'a Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç da eşlik etti. Erdoğan'ı Erkilet Havaalanı'nda Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Kayseri Valisi Orhan Düzgün, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, AK Parti Kayseri İl Başkanı Ömer Dengiz, milletvekilleri ve çok sayıda partili karşıladı. VIP salonunda kısa süre dinlenen Erdoğan daha sonra cuma namazını kılmak üzere Seyrani Camii'ne geçti. Başbakan Erdoğan'ın geçiş yapacağı güzergahlarda, cuma namazını kılacağı camide, miting alanında ve bulunacağı diğer yerlerde polisin geniş güvenlik önlemi aldığı görüldü. Cuma namazı sonrası Kayseri Valiliği'ni ziyaret edecek Başbakan Erdoğan, Ankara ve İstanbul'dan sonra Kayseri'de gerçekleştirilecek 'Milli İradeye Saygı Mitingi'nin üçüncüsünde halka seslenecek. Daha sonra Büyükşehir Belediyesi'ni ziyaret edecek Erdoğan, Kadir Has Stadyumu'nda oynanacak U-20 Dünya Futbol Şampiyonası'nın açılış maçı Küba – Kore Cumhuriyeti karşılaşmasını izleyecek. Erdoğan, ardından U-20 Dünya Futbol Şampiyonası açılış törenine katılacak.

Kayseri’de Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın katılacağı miting alanında geniş güvenlik önlemleri alındı. Polis, köpekler aracılığıyla miting alanında arama yaptı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
bazı - 5 yıl önce
partiler 30 bin kişi toplayamazken çok sevilen başbakanımızı kayseride halka karşı 30.000 polis korumak için görevlendirildi.