banner461
banner195

Başbakan Erdoğan, Kırşehir'e geliyor

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Ahilik Haftası kutlamaları ve Neşet Ertaş Altın Bağlama Ödül törenine katılmak üzere 28 Eylül Cumartesi günü Kırşehir'e geleceği bildirildi.

Başbakan Erdoğan, Kırşehir'e geliyor
20 Eylül 2013 Cuma 13:32

banner143
banner134

 Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Ahilik Haftası kutlamaları ve Neşet Ertaş Altın Bağlama Ödül törenine katılmak üzere Kırşehir'e geleceği bildirildi.

Başbakan Erdoğan'ın bu yıl 26. kutlanacak olan Ahilik Haftası etkinliklerine katılmak üzere 28 Eylül 2013 Cumartesi günü Kırşehir'e geleceği öğrenilirken; Erdoğan'ın aynı zamanda Neşet Ertaş'ın ölüm yıldönümü nedeniyle yapılacak ALTIN BAĞALAMA ÖDÜL TÖRENİ'ne katılacağı bildirildi.

Başbakan Erdoğan'ın ziyaretinin yaklaşık 2 saat süreceği ve resmi kutlama programında Kırşehir halkına sesleneceği kaydedildi. Erdoğan, ziyaretinde sadece Ahilik törenlerine katılacak ve konuşma yaptıktan sonra Kırşehir'den ayrılacak.

Öte yandan aynı gün ve tarihte Nevşehir Belediye Saraı-AVM ve Oto park tesisi temel atma törenleri için Başbakan Erdoğan ın Nevşehir e programı uyarsa süpriz bir ziyaretle katılım gösterebileceği belirtiliyor...


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ALEVİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ - 5 yıl önce
niçin hacibektaşi veliyi anma törenlerine katilmiyorsun hanisen herkesi kucakliyordunya sen herkesten önce aleviyim demiştin nerde senin aleviliğin önce hacibektaşa gel
Avatar
Ahmet - 5 yıl önce
Geleni, insanlıktan nasibini almamışlar nasıl karşıladı da futbol holiganlığı yapıyorsun Alevi kardeşim. Hünkarın sözünü ilk sizler yıkıyorsunuz. Eline, beline ve diline sahip ol.