banner421
banner461
banner195

Başbakan Erdoğan Nevşehir’e Gelecek

Ak Parti İl Başkanı Av. Kazım Sunar, geçtiğimiz yılın son aylarında ilimize gelmesi beklenen Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın önümüzdeki günlerde Nevşehir’e geleceğini söyledi.

Başbakan Erdoğan Nevşehir’e Gelecek

banner143
banner134

 Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın yoğun programı nedeniyle geçtiğimiz yıl ilimize gelemediğinin altını çizen Ak Parti İl Başkanı Av. Kazım Sunar, 3. döneminde yine ilimizden 3 Milletvekili çıkarabilme başarısını gösteren Nevşehir’e Başbakan Erdoğan bir teşekkür ziyareti geleceğini dile getirdi.

Halktan Kopuk Olmayacağız …

Ak Parti il başkanı Av. Kazım Sunar, 2013 Yılında yine halktan kopuk olmamaya ve devamlı halkın içerisinde bulunmaya gayret edeceklerini söyledi.

2011 Yılında yapılan genel seçimlerin ardından Ak Partili Nevşehir Milletvekilleri ve Teşkilat mensupları ile birlikte ilçe, belde ve köy gezilerini sürdürdüklerini söyleyen İl Başkanı Sunar, bu yıl yaz döneminde de yine gezilerin süreceğini ve halkın sorunlarını bire bir dinlemeye ve bu sorunların çözüm yollarını üretmeye devam edeceklerine vurgu yaptı.

Bu yıl içerisinde 2014 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlere yönelik hazırlıkların hızla süreceğini belirten İl Başkanı Kazım Sunar, “Bu yıl içerisinde 2014 Yılında yapılacak olan yerel seçimlere yönelik hazırlıklarımızı daha da hızlandıracağız. İl, İlçe, belde teşkilatlarımız, Kadın Kolları, Gençlik Kolları teşkilatlarımızla birlikte seçimlere hazırlıklarımızı daha da yoğunlaştıracağız. Bu çalışmalarımız önümüzdeki aylarda daha da yoğunlaşacak. Ve seçimlerde elde edebileceğimiz en büyük başarıyı elde edebilmek için çaba sarf edeceğiz” diye konuştu.

Haber:Ali Çamur


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.