banner421
banner461
banner195

Başbakan Erdoğan, Nevşehir'e geliyor

Türkiye 10 Ağustos'ta yapılacak cumhurbaşkanlığı seçimlerine kilitlendi. Cumhurbaşkanı Adaylığı resmen açıklanan Erdoğan Nevşehir'de seçmenle buluşacak

Başbakan Erdoğan, Nevşehir'e geliyor

banner143
banner134

 AK Parti'nin cumyhurbaşkanı adayı olarak ismi resmen açıklanan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, seçimlerde oy kullanacak olan seçmenle bazı illerde düzenlenecek olan mitinglerde buluşacak.

Yerel seçim öncesinde Kayseri ve Aksaray'da düzenlenen mitinglere katılan Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı için yapılacak seçim sürecinde Nevşehir'i ziyaret edeceği daha önce duyurulmuştu. 

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ilk seçim mitinglerini Kurtuluş Savaşı’nda mücadelenin önemli şehirleri olan Samsun, Sivas ve Erzurum’dan başlamayı planlıyor.

Akabinde ise Nevşehir'de seçmenle buluşacak olan Erdoğan'ın temmuz ayı sonunda ilimizde miting düzenlemesi bekleniyor.

Öte yandan;CHP ve MHP Ekmeleddin İhsanoğlu için miting düzenlemeyeceklerini belirttiler


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
miting yapmak yada yapmamak - 4 yıl önce
anlaşılan chp ve mhp bu cumhurbaşkanlığı seçimini iyice bedavaya getirmeye niyetliler.nasıl olsa yarışın galibi olunca boşuna para harcamayalım demişler vaziyet.yazık milletin önüne çıkıp ta neler vaad ettiğini söyleyemeyecek kadar acizler bunlar.
Avatar
NERDEEEN-NEREYE - 4 yıl önce
bir zamanlar m.kemal'e put diyenler şimdi onun yolundan gidyorlar.heeeyy islamcilar nerden nereye savruluyorsunuz.bunu da mi? kivirtacaksiniz.
Avatar
Fatih - 4 yıl önce
Biz islamcıyız da senin ne türden olduğunu çözemedim bizim hedefimiz de bir gittiğimiz yolda birdir senin gibi kıvrak islam düşmanı puta tapanlarla fazla konuşmaya gelmez ben cahille muhabbet etmemki lafım boşa gitmesin cahil heryede cahildir.
Avatar
müslüman - 4 yıl önce
müslüman yalan söylemez... müslüman iftira atmaz....
müslüman hırsızlık yapmaz...
Avatar
vatan aşığı - 4 yıl önce
sabah sabah şehrin yollarının kapatılıp yaya geçitlerinin boyanmasının sebebi buymuş demek.
Avatar
münafık - 4 yıl önce @müslüman
müslüman islamı vatikana, ümmeti isrsaile, devleti amerikaya milleti chpye satmaz, gençlere kurana el bastırarak chp ve bdpye oy toplamaz
Avatar
TAYYİP AĞA - 4 yıl önce
tayyip ağaya hırsız haramzade diyen emaat ve muhalefet biraz herif olun tayyip 30 mayıs 2013de vatikana islamı satsaydı cemaat 17 aralk operasyonunu yaparmıydı, herifseniz müslümansanız 25 nisan 2002de mhp zamanında vatikanla niye anlaşma imzalandığını bi sorun hırsız lmayan parti ve cemaat yöneticilerinize
Avatar
newşwlli - 4 yıl önce
gözüm yollarda kaldıyydı.içimde bi burukluk vardı şimdi geçermiki bu burukluk