banner461
banner195

Başbakan Erdoğan Temel Atma Törenine Katılır mı?

Başbakan Erdoğan’ın bugün Saat:17:00 de ki Nevşehir belediyesi yeni binası ve ticari kompleks temel atma törenine katılıp katılmayacağı bugün belli olacak.

Başbakan Erdoğan Temel Atma Törenine Katılır mı?
28 Eylül 2013 Cumartesi 12:31

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 28 Eylül Cumartesi günü saat 10:30’da Kapadokya Havalimanı’na geldi. Başbakan Erdoğan burada il protokolü tarafından karşılandı. Başbakan Erdoğan’ın akşam saatlerindeki Nevşehir belediyesi yeni binası ve ticari kompleks temel atma törenine katılıp katılmayacağı ise bugün belli olacak.

Erdoğan Kırşehir’de düzenlenen Ahilik Haftası kutlamalarına katılmak için karayoluyla Kırşehir’e gidecek.  Öğleden sonra tekrar Kapadokya Havalimanı’na gelecek olan Erdoğan toplu açılış törenleri için buradan havayoluyla Denizli iline gidecek.
Başbakan Erdoğan’ın katılacağı Kırşehir’deki törenlere Nevşehir’den de yoğun katılım olacak. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın da bizzat katılacağı ve çok sayıda bakanın da yer alması beklenen programın ardından Nevşehir heyeti Başbakan Erdoğan ile birlikte ilimize dönüş yapacak.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.